Ağustos Ayı Toplantıları Başladı

Elazığ İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi Ağustos ayı toplantıları İbrahim Şerbet'in Başkanlığında gerçekleştirilen oturumla başladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Ağustos ayı toplantısında 4 madde görüşüldü.

Görüşülen maddeler şöyle:

1-Baskil ilçesi Gemici Köyüne 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun kurulması konusu ile ilgili olarak hazırlanan ‘’Çevre ve Sağlık Komisyonu’’ inceleme raporu mecliste okunarak görüşüldü.Rapor katılımcıların oy birliği ile kabul edildi.

2-Maden ilçesi yol ağında bulunan Kayalar Köyü yolunun incelenmesi ile ilgili olarak hazırlanan altyapı hizmetleri komisyonu inceleme raporu mecliste okunarak görüşüldü.Görüşülen rapor katılımcıların oy birliği sağlamasıyla birlikte kabul edildi.

3- Karakoçan ilçesinde bulunan Cengiz Topel İlköğretim Okulunun bakım onarımının yapılmasına ilişkin Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu tarafından hazırlanan rapor mecliste görüşüldü.Hazırlanan rapor meclis katılımcılarının oy birliği ile kabul edildi.

4-Denetim Komisyonu Raporu sonuç bölümünün 5. Maddesinin araştırılması ile ilgili olarak Arge Komisyonu tarafından hazırlanan inceleme raporu mecliste görüşülerek oylandı. Meclis katılımcıları oy birliği sağlayarak maddeyi kabul etti.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN