Akçakiraz Belediyesi Yeni Tahsilat Bürosu'nu Hizmete Açtı

Kültür Bakanlığı ve Akçakiraz Belediyesi tarafından ortaklaşa yapılan Millet Kıraathanesi ve Kültür Evi içerisinde yer alan tahsilat bürosu hizmete açıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2020 yılı Eylül ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Sabahattin Kaya başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile Millet Kıraathanesi ve Kültür Evinde yapıldı.

Toplantıda Akçakiraz Belediyesi tarafından yapılan çalışmalardan bahseden Başkan Sabahattin Kaya, Belediye Meclis Üyelerine seslenerek şunları ifade etti:“Seçimlerden önce vatandaşların nüfusları buradaysa ve seçimden sonra nüfusları taşınmışsa onların tekrar Akçakiraz’a dönmelerini sağlayın. Bu durum meclis üyelerimizin sorumluluğudur. Meclis üyelerimiz her zaman olduğu gibi Akçakiraz’ın menfaatini düşünmek zorundadır. Bu çalışma ne bize bir katkıdır nede başka bir adaya katkıdır. Bu durum tamamen Akçakiraz’ımıza katkıdır. İller Bankası’ndan para akışının olması demek belediye olarak hizmetlerin devam etmesi demektir. Biz Akçakiraz Belediyesi olarak yaklaşık 13- 14 bin insana hizmet ediyoruz. Ancak nüfusumuz sadece 8 bin civarında. Bu durum bizim için büyük bir sıkıntı.”

TAHSİLAT BÜROSU HİZMETE AÇILDI

Akçakiraz’ı daha sağlıklı bir geleceğe hazırlayan Akçakiraz Belediyesi, abonelerin hizmete erişimini kolaylaştırmak amacıyla hizmet ağını da genişletiyor. Hizmetin en iyisini sunabilmenin gayretiyle çalışmalarını sürdüren Akçakiraz Belediyesi, Millet Kıraathanesi ve Kültür Evi içerisinde Tahsilat Bürosu'nu hizmete açtı.

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, Belediye Meclis Toplantısı’nın ardından meclis üyeleri ve mahalle muhtarları ile birlikte Millet Kıraathanesi ve Kültür Evi içerisinde bulunan Tahsilat Bürosu'nu hizmete açtı. Başkan Kaya burada yaptığı açıklamada, vatandaşların tahsilat işlemlerini daha hızlı yapılabilmesi amacıyla hizmete alınan tahsilat bürosunun her türlü talebe cevap vereceğini ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü:“ Eylül ayı meclis toplantısını yaptıktan sonra meclis üyesi arkadaşlarımızla birlikte Akçakiraz’da hayata geçirdiğimiz inşaatını ve projesini tamamladığımız Millet Kıraathanesi ve Kültür Evi’ni bugün Akçakirazlıların hizmetine sunduk. İhtiyaç duyduğumuz Küçük Sanayi Sitesinin ve Akçakiraz’ın doğusuna hizmet verecek olan özellikle Yüzbaşı ve Kıraç Mahallesi sakinlerine hizmet verecek olan Tahsilat Bürosu, Akçakirazlı vatandaşlarımıza hayırlı olsun. İşlerinin daha da kolaylaşacağına ben inanıyorum. Çünkü artık Belediyeye kadar gelmek zorunda kalmayacaklar. En iyi en güzel hizmeti buradan da sunmuş olacağız. Ben bugüne kadar bizlere katkı sunan yol arkadaşlarımıza ve muhalefet olmayıp Akçakiraz’a hizmet eden diğer parti meclis üyelerine de saygılarımı sunuyor, teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun”

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN