Aliye'den Eren'e canlı yayında teşekkür

İlimizin başarılı sporcularından ve ülkemizin de milli temsilcilerinden Aliye Demirbağ, geçtiğimiz hafta sonu katıldığı televizyon programında Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren'e teşekkürlerini iletti.

PAYLAŞ

Cumartesi günü Kanal Fırat’ta yayınlanan Mustafa Sağlam’la A dan Z ye Spor programına katılan milli sporcu Aliye Demirbağ, 2021 Tokyo Olimpiyatları öncesindeki hazırlık sürecini anlattı. Deprem ve Korona virüs engellerinde hiç ara vermeden antrenmanlarına devam eden başarılı sporcu, bu dönemde Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteklerinden dolayı teşekkür etti.

“ABDULSAMET BEY ÇOK DESTEK SAĞLADI”
“12 yıldır Elazığ Gençlik Spor Kulübü adına maçlara çıktığını kaydeden Aliye, “Bu süreçte beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar, her türlü desteği sağladılar. Asya’da ki kamplarım başta olmak üzere bir çok konuda destek gördüm. İl müdürümüz Abdulsamet Eren her türlü desteği sağlattırdı. Şuan bulunduğumuz konum artık daha profesyonel şekilde ilerlememize neden oluyor. Dediğim gibi hem Abdulsamet (Eren) bey hem de Alaattin (Özdemir) bey bana çok imkan sağladılar ve halada desteklerini sağlıyorlar. Ekip olarak hedefimiz olimpiyatlarda kota almak ama ilerleyen 2021 ve 2024 yılında ülkemize madalya getirmek istiyorum. Bu başarıyı sağlamak içinde her türlü desteği il müdürlüğümüzden alıyorum. Olimpiyat sürecinde olduğumuz birçok maça gidiyoruz. Federasyonumuz ve devletimiz masrafımızı karşılıyor. Özel istediğimiz kamplar, katılmak istediğimiz yerler oluyor. Benim Çin Taipe’deki kampımı il müdürlüğümüz karşıladı. Başarılı olmak için Ülkemiz her zaman arkamızda. Hiçbir zaman desteklerini esirgemiyorlar” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN