Bocce antrenmanları hız kazandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın normalleşme süreci kapsamında yayımladığı kurallar çerçevesinde Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Milli Takım Antrenörü Hacı Veli Kırıcı ve Milli Sporcular Bocce antrenmanlarına başladı.

PAYLAŞ

Volo, Raffa ve Petank disiplinlerinde mücadele eden takımın hedefi ilk müsabakada kürsüye çıkıp madalyaları toplamak.  Pandemi sürecinde #EvdeKalSporlaKal diyerek antrenmanlarına evde devam eden sporcular sahalara dönmenin heyecanı ile çalışmalarına hız verdi.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Antrenör Kırıcı, “Bocce Bowling Dart Federasyonunun Bocce dalında Milli Takım antrenörlüğü ve Gençlik ve Spor Kulübünde Fahri antrenörlük yapıyorum. COVID-19 salgınından ötürü antrenmanlara evde devam ediyorduk, normalleşme süreci kapsamında antrenmanlara başlamış bulunuyoruz. Sporcularımız arasından Türkiye 1. Ve  Bayan sporcularımız çiftlerde Türkiye 3. Olmuşlardır. Şuan ki antrenman yaptığımız alanı il müdürlüğümüz bizlere tahsis etmiştir, yakın zamanda da Maçların oynanacağı ve antrenmanlarımızı yapacağımız standartlara sahip bir Bocce sahası haline gelecektir. Her zaman yanımızda olan ve desteklerini bizden esirgemeyen başta İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’e ve Şube Müdürümüz Alaattin Özdemir’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN