Çınar'dan kamp ve fikstür değerlendirmesi

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Önder Çınar, Kamp sürecini değerlendirirken, geçtiğimiz günlerde çekilen TFF 3.L ig 3. Grup fikstürü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kamp Sürecine değinen Teknik Sorumlu  Önder Çınar şu açıklamayı yaptı; 28 Ağustos'ta başlayan ve devam eden 2. Etap Erzurum kampında şuana kadar 11 antrenman yaptık.Kamp merkezimiz gayet güzel ve nezih bir ortama sahiptir.Kamp çalışmalarımız çok verimli bir şekilde devam etmektedir.Şuanda takımımızda ciddi bir sakatlığı olan oyuncularımız yoktur. Bilindiği üzere takımımız yeni kuruldu. Bu nedenle takımımızın uyum sürecini gidermek ve maç temposunu kazandırmak için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kulüp Başkanımız Tuncay Kaymak’ın ve Kulüp ikinci Başkanımız Serkan Gündoğdunun takımımızın kampına katılması bizim adımıza morel verici oldu.Bize her konuda destek veren Başkanımız Tuncay Kaymaka ve İkinci Başkanımız Serkan Gündoğduya çok teşekkür ediyoruz. Kampımız da güzel bir aile ortamı var. Yöneticilerimiz ,oyuncularımız , teknik ekibimiz olsun güzel bir birliktelik içindeyiz.Çok karakterli bir oyuncu  grubumuz var ve oyuncularımızın performanslarına baktığımız zaman giderek artan başarılı bir grafik var.Teknik heyet olarak oyuncu grubumuzun çalışma azmi ve isteğinden çok memnunuz.Oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah bizim için iyi bir sezon olur.

 

TFF 3.Lig 3. Grup fikstürü de değerlendiren Teknik Sorumlu Önder Çınar şöyle devam etti; Türkiye Futbol  Federasyonu geçtiğimiz günler de TFF 3. Lig fikstür çekimini gerçekleştirdi. Biz Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü olarak TFF 3.Lig  3.Grupta yer aldık.  Gubumuzdaki takımlara baktığımız zaman ekonomik gücü yüksek olan  takımlarımız var. Takımımızın oynayacağı müsabakalara baktığımız zaman da  ilk 4 haftalık süreçte geçen yıl Play-off  oynayan 2 takım ile müsabaka oynayacağız.Bizim adımıza iyi müsabakalar olacak. Yeni bir takım olarak fikstür avantajını kullanmak istiyoruz.Genel olarak fikstürümüze bakıldığı zaman memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum.Bu sezon TFF 3. Ligde mücadele edecek, tüm takımlarımıza başarılar diliyorum .Son olarak  Elazığ halkına şunu söylemek istiyorum; Kulübümüz yeni bir kulüp ve yeni bir oluşum süreci içindeyiz. Elazığ halkını birlik,beraberliğe ve takımımıza destek vermelerini belirtir , 2020-2021 Futbol Sezonunun ilimiz ve tüm takımlarımız adına Kazasız ,belasız ,sakatlıksız bir sezon olmasını temenni ediyorum. İfadelerini kullanarak sözlerini noktaladı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN