Eğitim

Başkan Özlem Çerçioğlu üniversiteye hazırlanan öğrencilere destek vermeye devam ediyor

ABONE OL  

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FİYATSIZ DENEME İMTİHANI DÜZENLEDİ

Gençlere kapılarını açan Aydın Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kültür Merkezi’nde deneme imtihanı heyecanı yaşandı. Fiyatsız olarak düzenlenen ve öğrencilerin yaklaşık muvaffakiyet durumlarını varsayım edebildikleri Türkiye geneli üniversite deneme imtihanına 12. sınıf öğrencileri ve mezunlar ağır ilgi gösterdi.

İmtihanın fiyatsız olmasından ötürü keyifli olduklarını belirten öğrenciler, misal imtihanların fiyatlı olduğunu hatırlatıp bu takviyesinden ötürü Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür etti. Öğrencilere muvaffakiyetler dileyen Lider Çerçioğlu ise Gençlik Kültür Merkezi’nde yıl boyunca fiyatsız olarak üniversiteye hazırlık ve destekleme kurslarının verildiği hatırlattı. Lider Çerçioğlu kurslara katılmak isteyen tüm öğrencileri Gençlik Kültür Merkezi’ne davet etti.

Başka taraftan Gençlik Kültür Merkezi’nde yeni periyot kayıtları da 9, 10, 11 ve 12. sınıflar için başladı. Her vakit olduğu üzere alanında uzman öğretmenler tarafından verilen dayanak kursları fiyatsız gerçekleştirilecek. Detaylı bilgi 444 13 40 numaralı telefondan edinilebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı