Ekonomi

Büyük Anadolu Fuarı Kayseri’de yapılacak

ABONE OL  

Kayseri’yi fuarcılığın merkezi yapacak olan kontrat Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde imzalandı. Kontrat kapsamında bu yıldan itibaren Kayseri’de Büyük Anadolu Mobilya Fuarı düzenlenecek. Kayseri OSB İdare Şurası Lideri Yunus İmamoğlu, gayeleri ortasında Kayseri’yi fuarcılığın merkezi yapmak olduğunu belirtti. Nobel Expo Milletlerarası Fuarcılık A.Ş. İdare Şurası Lideri Erhan Çelik de memleketler arası seviyede yapılacak olan fuarı uzun yıllar devam ettirmek istediklerini kaydetti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen imza merasimine Kayseri OSB İdare Konseyi Lideri Yunus İmamoğlu, Başkanvekili Murat Yibur, İdare Heyeti Üyesi Şaban Andaç, Bölge Müdürü Fatih Gözel, Nobel Expo Memleketler arası Fuarcılık A.Ş. İdare Şurası Lideri Erhan Çelik ve şirket yöneticileri ile profesyoneller katıldı.

Kayseri’ye yalnızca mobilya fuardı düzenlemek için değil önemli manada bir fuarcılık katkısı sunmak için geldiklerini söz eden Nobel Expo Milletlerarası Fuarcılık A.Ş. İdare Heyeti Lideri Erhan Çelik, düzenleyecekleri fuara Büyük Anadolu Mobilya Fuarı ismini verdiklerini söyledi ve Kayseri’yi Anadolu’da fuarın merkezi yapmak istediklerini kaydetti. Fuarı memleketler arası seviyede yapacaklarını vurgulayan Erhan Çelik, Büyük Anadolu Mobilya Fuarı’nı uzun yıllar devam ettirmek istediklerini belirtti.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi İdare Şurası Lideri Yunus İmamoğlu da Nobel Expo Memleketler arası Fuarcılık A.Ş.’nin vizyonu, misyonu ve takımıyla etkileyici bir çalışma sergileyeceğine inancını lisana getirdi. Büyük Anadolu Mobilya Fuarı ve devamında gerçekleştirilecek fuarlarla ulaşılmak istenen amacın kendilerinin de amacı olduğunu lisana getiren Yunus İmamoğlu, bu maksada el birliği ile yürüyeceklerini söyledi. Lider İmamoğlu, Kayseri’nin çok çağdaş bir fuar merkezine sahip olduğunu da söz ederek, düzenlenecek fuarların iyi olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların akabinde Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Nobel Expo Memleketler arası Fuarcılık A.Ş. ortasında birinci etapta bu yıl ve gelecek yıl gerçekleştirilecek üç fuarı kapsayan mukavele imzalandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı