Elazığ İl Müftülüğü, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmıyor

Elazığ İl Müftülüğü tarafından başlatılan sosyal faaliyetler kapsamında şehit aileleri evlerinde ziyaret ediliyor.

PAYLAŞ

Bu çerçevede şehadet mertebesine yükselen 3 polisimizin ailelerine ziyaretler gerçekleştirildi.

 

ŞEHİT HÜSEYİN GÖRAL’IN AİLESİNE ZİYARET

 

15 Temmuz 2016 tarihinde Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığı’nda polis memuru olarak görev yaparken şehadet şerbetini içen Hüseyin Göral’ın anne ve babası, ardından da şehidin  kabri ziyaret edildi.

 

Ziyarette; İl Müftü Yardımcısı Hatice Arslan, eşi Celaleddin Arslan, Vaiz Sümeyye Karakaya ve Yürekli Köyü İmamı hazır bulundu.

 

Şehit Göral’ın Yürekli Köyü’nde kabri başında Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi ve aileye sabr-ı cemil temennileri dile getirildi.

 

ŞEHİT İSRAFİL KARGI'NIN EŞİ GAMZE KARGI’YA ZİYARET!

 

İl Vaizi Zaika Bozkurt Budak ve Kur 'an Kursu öğreticisi Sümeyye Yurdakul şehit İsrafil Kargı'nın eşi Gamze Kargı’yı evinde ziyaret etti.

 

2016 yılında Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde operasyonda, PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit olan özel harekat polisi şehit İsrafil Kargı için Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

 

CENGİZ ERDUR'UN EŞİ MELEK ERDUR UNUTULMADI!

 

Devam eden ziyaretler çerçevesinde Erdur İl Vaizi Zaika Bozkurt Budak ve müftülük personeli Özgül Kılınç Diyarbakır’da çıkan çatışmada şehit olan polis memuru Cengiz Erdur'un eşi Melek Erdur’u evinde ziyaret etti.

 

47 yaşında şehadet mertebesine yükselen şehidin eşi Melek Erdur ziyaretten duyduğu

memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN