Etso Haberleri

Etso Haberleri

ETSO, Elazığ’ı Temsil Etti

Şanlıurfa düzenlenen“Bölgesel Kalkınma Yatırım, İşbirliği Forum ve Fuarı” eski Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu aralarında Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ında bulunduğu bölge Oda Başkanları ve çok sayıda kurum ve protokol üyelerinin iştirakiyle açıldı. Fuar kapsamında Elazığ TSO tarafından açılan stantta ilin yatırım fırsatları tanıtıldı…

"Kayısı Birlik Kuruluş"Genel Kurulu Düzenlendi

Kayısı Birlik Kuruluş Genel Kurulu düzenlendi.Baskil ilçesinde yapılan Genel Kurula Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat,ETSO Başkanı Asilhan Arslan,üyeler ve davetliler katıldı.

Hizmet İstatistikleri Yayınlandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2021 yılı Ocak, Şubat ve Mart aylarına ait Birimler bazında hizmet istatistikleri hazırlandı. 2020 yılının aynın dönemine göre başta yeni kayıtlar olmak üzere bir çok alanda yüzde 60 oranında kapasitenin arttığını belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, hedef odaklı hizmet üreten Odanın Ülke genelinde dikkat çeken bir yapıya kavuştuğunu söyledi.

Etso, Yerli Üretilecek 23'üncü Otomobile Talip Oldu

Türkiye, dünyada kendi otomobilini üreten 23. ülke oluyor. ETSO, sadece Türkiye'deki değil dünyanın dört bir yanındaki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını gururlarından bu başarıyı desteklemek amacıyla, üretilecek 23. otomobili Elazığ TSO olarak satın almak istiyor.