Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

Erol: “Bu kentin kaynakları doğru yönetilmiyor”

Elazığ’ın içme suyu ihtiyacını karşılayan Hamza Bey Barajı’ndaki su seviyesinin ciddi şekilde azalmasına ve kentteki su kesintilerine ilişkin basın açıklaması yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL, ‘’ İlimizin en önemli içme ve kullanma suyu kaynağı olarak projelendirilen, 2045 yılına kadar Elazığ’ın su sorununu kökten çözecek denilen Hamza Bey Barajı’ndaki su seviyesinin bitme noktasına gerilediği gözlemlenmektedir. Yarımada konumundaki bir ilin yıllardır içme ve kullanma suyu çözülemiyor,” dedi.

Milletvekili Erol: “Devlet geleneklerine uygun değişikliklerin yapılması her zaman olağandır”

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi sonrası açıklamalarda bulundu. Milletvekili Erol yaptığı açıklamada Elazığ Valiliğine atanan Ömer Torman’a başarılar diledi.

CHP’nin Yeni Yönetimi Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü İl Kongresi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un katılımı ile ilk defa basına kapalı bir şekilde 25 Eylül’de yapıldı. CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran oldu. Başkan Duran ve yönetim kurulunun listesi açıklandı.

Vekil Erol'dan Japon turiste ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Sivrice'de kamp yaparken bacağından bıçaklanan Japon turisti ziyaret etti.

Gürsel Erol, 19 Eylül Gaziler günü çelenk sunma törenine katıldı

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle resmi tören düzenlendi. Valilik meydanında yapılan törende Atatürk Anıtı'na çelenkler sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından tören son buldu.

Milletvekili Erol, 4. doz aşısını oldu

Elazığ Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Gürsel Erol, 4. doz Biontech aşısını oldu. Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde aşısını yaptıran Erol, Elazığlı vatandaşları aşı olmaya davet etti.

Gürsel Erol: “Düzenleme Yapılmalı”

Elazığ Havalimanı'nın pist bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 01 Ekim tarihinden itibaren 45 gün süreyle uçuş trafiğine kapatılacağı öğrenildi.

Erol, Chp Heyeti İle Ordu’da

Aralarında Milletvekili Gürsel Erol’unda bulunduğu 40 kişilik CHP Heyeti, Ordu’ya çıkarma yaptı.

Erol ve Şaroğlu bilgi verdi,Meral Akşener Grup toplantısında konuştu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’un dile getirdiği feribotların yetersizliği konusunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Grup toplantısında gündeme getirdi.

İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Elazığ’da okul yapacak

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP'li İstanbul ve İzmir Büyükşehir belediyelerinin kente okul yapma kararının olumlu sonuçlandığını belirtti.

Milletvekili Erol, “Mağduriyetleri gündeme getirmeye, bıkmadan ve usanmadan devam edeceğim”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını, vatandaşların yaşadığı mağduriyetleri meclis gündeminde getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda yine söz alarak Elazığ’ın sorunlarını mecliste gündeme getiren Erol, yaşanan sorunları bıkmadan, usanmadan ifade edeceğini söyledi.

Milletvekili Erol, Aracını Durduran Gelin ve Damat İle Görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol makam aracıyla seyir halindeyken bir düğün konvoyu tarafından durduruldu.

Gürsel Erol İle Elazığ Tanıtımları

Elazığ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un ev sahipliğinde düzenlenecek program ile tanıtılacak.

Milletvekili Erol, Başarı Örneği Sergileyen Mahir İle Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli yaylalarında başarı örneği sergileyen Mahir Dündoğdu’yu ziyaret ederek bir araya geldi.

Milletvekili Erol: ‘Mağduriyetlerin giderilmesi için çabalayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, Arıcak’ta yaklaşık 10 gündür devam eden orman yangını bölgesine incelemelerde bulundu. Milletvekili Erol, yöre halkının mağduriyetlerinin giderilmesi için konuyu meclis gündemine getireceğini ve üst düzey bürokratlarla görüşerek konunun takipçisi olacağını belirtti.

Milletvekili Erol, “Elazığ’daki yangının takipçisiyiz ”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Arıcak’taki orman yangının takipçisi olduklarını ve havadan müdahaleyle ilgili talebi ilettiklerini söyledi.

Şavak ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şavak ve Beritan aşiretlerinin mera sorunlarını TBMM’de gündeme getirdi.

Milletvekili Erol’dan Örnek Davranış

Milletvekili Seçildiği günden bugüne kadar her kesimin olduğu gibi engellilerin de yanında olan Milletvekili Gürsel Erol, 100 adet akülü araç temin ederek örnek oluşturdu.

Erol:“Elazığ adaylarının açıklanmasını talep edeceğim”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP’nin Elazığ’da seçim çalışmalarına başlayacağını belirterek oldukça önemli bir açıklama yaptı.

Milletvekili Erol, Esnafın Sorunlarını Dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, esnaf ve kahvehanecilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Erol:"270 Bin TL Desteğim var,Hepsi Belgeli"

Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu Gündem Programının canlı yayın konuğu olan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bugüne kadar Elazığspor’a 270 bin lira maddi destekte bulunduğunu belirtirken, bunun kamuoyuna 120 bin lira olarak açıklandığını söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol, Filistin için yürüdü

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto etmek için yürüyüş yaptı.

Milletvekili Erol, Şehit Babasını Kılıçdaroğlu ile görüştürdü

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Hakkari'nin Çukurca ilçesinde 2004 yılında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Er Serkan Adıgüzel'in ailesini ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu ve Erol, Şehit Annesinin Anneler Gününü Kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu ve Milletvekili Gürsel Erol, şehit annesini görüntülü arayarak kadir gecesini ve anneler gününü kutladı.

Işıkver:"Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz"

Sözcü Gazetesi’nde yayımlanan ve Elazığ’da alevi bir vatandaşın evinin fişlendiği iddia edilen haber sonrası CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver’den ‘provokasyon’ açıklaması geldi.

Milletvekili Erol, “Tam kapanma açıklamadan insanları kaderine terk etmek, başınızın çaresine bakın demektir”

Tam kapanmanın gecikmiş de olsa doğru bir karar olduğunu belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Ancak 3 hafta boyunca ve bayramda hiçbir gelir destek paketi açıklamadan insanları kaderine terk etmek, başınızın çaresine bakın demektir” dedi.

Erol:“ Provokatif eylemin huzurumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz”

Elazığ’da CHP İl Başkanlığı'nda çalıştığı iddia edilen Faysal Akgün’ün yaşadığı evin kapısına çarpı işareti konulduğu , aynı zamanda ‘ölün’ yazıldığı yönünde iddialar üzerine CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol yazılı bir açıklama yaptı.

Milletvekili Erol: 'Soruşturma ve Sürecin Takipçisiyiz'

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, yurt dışına gidip dönmeyen Türk vatandaşlarıyla ilgili başlatılan soruşturmanın takipçisi olacaklarını söyledi.

Milletvekili Erol’dan Ramazan Ayı Mesajı

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, yayımladığı mesajla Ramazan ayını kutladı.

Milletvekili Erol, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve parti meclisi üyesi Gürsel Erol vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.