Hazarbaba Kayak Merkezi Haberleri

Hazarbaba Kayak Merkezi Haberleri

Czn Burak da Gakgo Oldu!

Bölgenin turizmin alanında gözde mekanlarından olan Elazığ'ın Sivrice ilçesinde bulunan göl manzaralı Hazarbaba Kayak Merkezi’nde sezon açılışı için geçtiğimiz gün festival düzenlendi.

Jandarma timleri Hazarbaba kayak merkezinde göreve başladı

Elazığ’da jandarma ekipleri Sivricenin Hazarbaba kayak merkezinde sezonun açılmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistlerin rahat tatil yapması için harekete geçti.

Hazarbaba Sizi Bekliyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın talimatlarıyla, son 7 yıldır işletmeci tarafından yapılmayan telesiyej hattının tüm bakımları, güvenlik testleri tamamlanan ve malzeme eksiklikleri giderilen, kafeterya hizmetleri geliştirilen ve bütün kalemlerde fiyatları yarıya çekilen Türkiye’nin iki göl manzaralı tek kayak merkezi olan Hazarbaba Kayak Merkezi iddialı bir programla sezonu açıyor.

Hazarbaba Kayak Merkezinin Otoparkı Genişletiliyor

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kış turizminin gözde mekânlarından olan 1850 rakımlı Hazarbaba Kayak Merkezi’nde sezon hazırlıkları aralıksız şekilde yürütülen çalışmalarla devam ediyor. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın talimatlarıyla başlayan çalışmalarda; ilk olarak kayak severlerin tesiste yaşadıkları otopark sorununu ortadan kaldırmak için otopark genişletme ve yapım çalışmalarına hız verildi.