Hentbol Haberleri

Hentbol Haberleri

Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü, 3’te 3 yaptı

Batman’da yapılan Kızlar Hentbol Bölgesel Lig Müsabakaları’nda Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü, çıktığı 3 maçı kazandı

Elazığ’da şampiyonlar belli oldu

Elazığ’ın ev sahipliğinde düzenlenen Erkekler Hentbol Bölgesel Lig müsabakaları, sona erdi

Elazığ’da Erkekler Hentbol Bölgesel Ligi maçları başladı

Erkekler Bölgesel Hentbol Ligi müsabakaları Elazığ’ın ev sahipliğinde başladı

Elazığ SYSK’ya eğitim desteği

İlimizi Bu Yıl Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde Temsil Edecek Olan Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Spor Kulübü’ne Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde Yer Alan Özel Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji, Eğitim Desteğinde Bulundu.

Elazığ SYSK deplasmanda başlıyor

Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde 2021-22 sezonu kuraları çekildi

Elazığ SYSK’dan önemli başarı

Antalya’nın Alanya ilçesinde düzenlenen 26. Ramazan Demirci Hentbol Turnuvası’nda Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü 2006-2007 Yaş grubunda şampiyon, 2004-2005 yaş grubunda ise 2. oldu.

Elazığ SYSK’dan 3 sporcuya milli davet

Gelecek sezon Türkiye Hentbol Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele edecek Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı'ndan 3 sporcusu U17 Avrupa Şampiyonası Elemeleri kampına davet edildi.

Elazığ SYSK: 28 – Görele Belediyesi: 36

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde ilimizi temsil eden Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü evinde oynadığı karşılaşmada Görele Belediyespor’a mağlup oldu.

ESYSK, Süper Lig’e mağlubiyetle başladı

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Elazığ SYSK, konuk olduğu Konyaaltı Belediyespor’a yenilerek sezona kötü başladı

Elazığ SYSK’da son testler negatif

Hentbol Süper Ligi’nden çekilmesi gündemde olan Elazığ SYSK da koronavirüs kabusu bitti ve temsilcimizin süper lige katılmasının önünde bir engel kalmadı

Elazığ SYSK’da 7 pozitif vaka!

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Bayan hentbol takımında 5 sporcu ve 2 antrenör korona virüse yakalandı

Demir Kızlarımız Süper Lige Doğru

Öyle bir spor kulübü düşününki Sosyal bir proje olarak başlayacak, Amaç olarak da maddi durumu kötü ailelerin kız çocuklarını hentbol oynatarak topluma kazandırmak olacak. Evet, Yanlış duymadınız böyle bir spor kulübü var. Bu Spor Kulübünü tanıyanlar onlara “Demir Kızlar” lakabını takmışlar asıl isimleri ise “Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü”

Süper Lig’e son 1 hafta!

İlimizi Kadınlar Deplasmanlı 1.Lig’inde 4 yıldır temsil den Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Spor Kulübü, Hentbol Kadınlar Süper Lig’inden davet yazısını bekliyor.