Metin Bulut Haberleri

Metin Bulut Haberleri

Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Gelindi

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya geldi.

Kent –Köy Yaşam Alanı Ziyaretçilerini Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Kent-Köy Yaşam Alanını ziyaret ettiler.

Ak Parti Yeni MKYK Listesi Belli Oldu

Ak Parti Yeni MKYK Listesi Belli oldu. Listede Elazığ Ak Parti Milletvekili Metin Bulut da yer aldı.

Meclis Araştırma Komisyonu Elazığ’a Gelecek

Ak Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut,Meclis Araştırma Komisyonu’nun Elazığ'a geleceğini ifade etti.

Ak Parti heyetinden Elazığ TSO’ya ziyaret

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Asilhan Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler.

İlk Somut Mesafeyi Aldık

Ak Parti MKYK üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

Tarım İl Müdürlüğü Binası Zübeyde Hanım Caddesi'nde yapılmayacak

AK Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Tarım İl Müdürlüğü'nün eski yerinde yapılacağını açıkladılar.

Elazığ heyeti, Kasapoğlu ile görüştü

Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Sermin Balık, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda temaslarda bulundu.

Elazığ'a hayırlı olsun.6. Bölge teşvik sistemi uygulaması  devam edecek

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve  Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi sonucu İlimizde de  6. Bölge teşvik sistemi uygulaması  devam edecek.

Bulut:“Bu finansal atak geçicidir, çünkü Türkiye çok güçlü”

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP içinde mücadelenin bugünü kadar bastırıldığını belirterek,“Artık bastırılamayacak bir hale geldi. Parti kurma artık kaçınılmazdı”dedi.

TKDK 9. Çağrı ilanına çıktı,357 projeye 235 milyon lira hibe verildi

TKDK’nın 9.Çağrı ilanına çıkması ile ilgili düzenlenen basın toplantısına katılan Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, kendi kendine yeten bir ülke olmanın ne kadar önemli ve anlamlı olduğunu Pandemi sürecinde anlaşıldığına dikkat çekerek, ”Bütün ekonomik çarkların durmasına rağmen kapıların kapanmasına rağmen Türkiye’de tedarik zincirinde ve gıda zincirinde her hangi bir aksama olmayışı Türkiye’nin tarımsal tarım ve hayvancılık altyapısının güçlü olduğunu göstergesidir. Elazığ bir Tarım ve hayvancılık kentidir. Bu özelliği ile pek çok ili kıskandırıyor. TKDK’da şimdiye kadar 526 Milyonluk bir yatırım yapmıştır. Bu miktarın yarısı olan 276 milyonu hibedir.” dedi.

Başkan Şerifoğulları, Vali Yırık Ve Milletvekili Bulut İle Birlikte İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Valisi Erkaya Yırık ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile birlikte İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi Projesi ile Sürsürü Mahallesi, Aşağı Demirtaş Konteyner Kenti ve Kapalı Çarşıyı ziyaret etti.

Milletvekili Bulut; “Deprem Konutları Kısa Sürede Bitecek”

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem konutlarının kısa sürede bitirilerek vatandaşlara teslim edileceğini ifade etti.

Moralimizi Bozmayacağız

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Bulut’tan Allı Pullu Destek

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın gayretli çalışmalarıyla keşfedilen Karaleylek ve Saklıkapı kanyonları ilimiz turizmi açısından gelecek vaat ederken, kanyonların tanıtımına bir destekte Milletvekili Metin Bulut’dan geldi.

Milletvekili Bulut’tan Bakan Selçuk’a Ziyaret

Ak Parti MKYK Üyesi, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ederek, Elazığ merkez ve ilçelerinin eğitimle ilgili taleplerini kendisine iletti.

Evi yanan 6 vatandaşa devlet desteği

Ak Parti Milletvekili Metin Bulut, Arıcak İlçesinin Karakaş Köyünde evleri yanan 6 vatandaş için “Elazığ AFAD Yerleşkesinin” yapılacağını ifade etti.

İpek Yolu Projesi Tanıtıldı

Ak Parti MKYK üyesi ve İlimiz Milletvekili Metin Bulut İpek yolu projesini basınla paylaştı. İlimizde yapılan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi basına tanıtıldı.