Vali Çetin Oktay Kaldırım Haberleri

Vali Çetin Oktay Kaldırım Haberleri

Vali Kaldırım’dan Başkan Şerifoğulları’na Veda Ziyareti

Son Valiler Kararnamesi ile Sakarya Valiliği’ne atanan Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na veda ziyaretinde bulundu.

Pandemi Kurulunda Elazığ İçin Önemli Kararlar Alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı korona virüs salgını tedbirleri kapsamında Elazığ Valiliği'nde Pandemi Kurulu toplandı. Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında toplanan Pandemi kurulunda şuana kadar alınan ve alınması planlanan tedbirler görüşüldü.

Vali Kaldırım:“Elazığ’ı daha iyi yerlere taşımakta kararlıyız”

Vali Çetin Oktay Kaldırım yeni yıl mesajı yayımladı. Vali Kaldırım, “Her yeni yılda bir önceki yılın değerlendirmesini yapıp, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle şehrimizin ve ülkemizin kalkınması, gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği, güvenliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirerek geleceğe ilişkin planlar yapıyoruz. Her zaman olduğu gibi yeni yıl, yeni hedefler ve yeni umutlar demektir” diye ifade etti.

Vali Çetin Oktay Kaldırım Kovancılar İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Kovancılar ilçesi ziyaretleri kapsamında bir dizi açılış programına katılarak, ilçe halkıyla bir araya geldi.

Hazarbaba Kayak Merkezinin Otoparkı Genişletiliyor

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kış turizminin gözde mekânlarından olan 1850 rakımlı Hazarbaba Kayak Merkezi’nde sezon hazırlıkları aralıksız şekilde yürütülen çalışmalarla devam ediyor. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın talimatlarıyla başlayan çalışmalarda; ilk olarak kayak severlerin tesiste yaşadıkları otopark sorununu ortadan kaldırmak için otopark genişletme ve yapım çalışmalarına hız verildi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan Karakaş Köyüne Geçmiş Olsun Ziyareti

Elazığ’da göreve başladığı günden itibaren ziyaret edilmeyen ilçe ve köy bırakmayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Arıcak ilçesi Karakaş köyünde çıkan yangında evleri hasar gören köylülere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.