Yangın Haberleri

Yangın Haberleri

Prof. Dr. Sema Temizer Ozan, evleri yok olan ailelerin yanında

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şube Başkanı Prof .Dr. Sema Temizer Ozan, Akdeniz Bölgesi’nin birçok noktasında çıkan orman yangınlarının bu cennet mekanları yurt edinen insan, hayvan ve ağaçları evsiz bırakırken çoğunun da yanmasına yok olmasına sebep olduğunu ifade etti.

Belediyeden Güvenlik Personeline Yangın Eğitimi

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Belediye güvenlik personeline teorik ve uygulamalı yangın eğitimi verdi.

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Manavgat’ta Yangına Müdahale Çalışmalarını Sürdürüyor

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan ve geniş bir alana yayılan orman yangını nedeniyle bölgeye sevk edilen Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangın söndürme çalışmalarına destek oluyor.

Milletvekili Erol: ‘Mağduriyetlerin giderilmesi için çabalayacağız’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, Arıcak’ta yaklaşık 10 gündür devam eden orman yangını bölgesine incelemelerde bulundu. Milletvekili Erol, yöre halkının mağduriyetlerinin giderilmesi için konuyu meclis gündemine getireceğini ve üst düzey bürokratlarla görüşerek konunun takipçisi olacağını belirtti.

Milletvekili Erol, “Elazığ’daki yangının takipçisiyiz ”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Arıcak’taki orman yangının takipçisi olduklarını ve havadan müdahaleyle ilgili talebi ilettiklerini söyledi.

Yangın Afet Konutları Teslim Edildi

2019’da Arıcak ilçesi Karataş Köyü’nde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında 6 ev kullanılmaz hale gelmişti.

Elazığ’da bir binanın çatısında yangın çıktı

Elazığ’da bir binanın çatısında yangın çıktı

Belediye Personeline Kbrn Farkındalık, Şüpheli Posta Ve Yangın Eğitimi

İçişleri Bakanlığı tarafından 2021 yılının Türkiye’de "Afet Eğitim Yılı" ilan edilmesi dolayısıyla Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı Elazığ İl Müdürlüğü işbirliği ile başlatılan çalışma kapsamında Elazığ Belediyesi çalışanlarına 'KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyoaktif ve Nükleer) Risklerden Korunma Yönetimi, Yangın ile Şüpheli Posta' eğitimi verildi.

İki Katlı Evde Çıkan Yangın Söndürüldü

Aksaray Mahallesi Fevzi Çakmak Sokak'ta bulunan evin üst katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Elazığ’da Otomobil Ve Ev Yangını

Elazığ’da park halindeki otomobilden çıkan yangın eve sıçradı. Yangında, otomobil ve müstakil bir ev yanarak zarar gördü.

Elazığ İtfaiyesinden Çağrı

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri halkın can ve mal güvenliği için 7/24 görev başında yer alırken, özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte olası yangınlara karşı vatandaşları uyardı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan Karakaş Köyüne Geçmiş Olsun Ziyareti

Elazığ’da göreve başladığı günden itibaren ziyaret edilmeyen ilçe ve köy bırakmayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Arıcak ilçesi Karakaş köyünde çıkan yangında evleri hasar gören köylülere geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Öztürk:“Evi yanan vatandaşlarımızın yanındayız”

Arıcak ilçesine bağlı Karakaş köyünde elektrik kontağından dolayı çıkan yangın nedeniyle 6 ev yandı. Olayın meydana geldiği köye giden Arıcak Kaymakamı Şenol Öztürk,“Vatandaşlarımızın yanındayız.” dedi.

Seza Çimento Fabrikası’nda Deprem Tatbikatı Gerçekleştirildi

Türkiye’nin en çevreci çimento fabrikası misyonuyla üretim yapan Seza Çimento Fabrikası’nda deprem tatbikatı gerçekleştirildi. Senaryo gereği mahsur kalan personeller kurtarıldı, ilk müdahaleleri yapıldı. Ayrıca fabrika çalışanlarına yangın söndürme eğitimi de verildi.

Elazığ'da meydana gelen yangın korkuttu

Elazığ'da meydana gelen yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.