FÜ, genel kurulu bekliyor

Yeni sezon hazırlıklarını henüz başlatmayan Fırat Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde gözler Genel Kurula çevrilmiş durumda.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fırat Üniversitesi Antrenörü Burak Apaydın, yeni sezon için bir planlama yaptıklarını ancak bu planının uygulamaya konulması için öncelikli olarak yeni Rektör atamasını ardından da Genel Kurulun yapılmasını beklediklerini belirterek, “Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon ilk kez yer aldığımız Bölgesel Amatör Ligde iyi bir sezon yaşadık. Yeni sezonda hem hedef belirleme hem de buna göre kadro oluşturma çalışması için bekliyoruz. Yeni Rektörün belirlenmesi ile yapılacak olan Genel Kurul sonrasında hem bütçe belirlenmesi söz konusu olacak hem de lig için hedefimizi belirleyeceğiz. Böyle önümüzü görme imkanı bulacağız” dedi.
Apaydın “ Transfer konusunda bir sıkıntımız yok. Bir iki günde transferlerimizi tamamlarız. Tabiki bu konuda beklentilerimiz var. Eğer sponsor bağlantılarımızı beklentimizi karşılayacak düzeyde yaparsak, yeni yönetimin de bütçemizi artırması söz konusu olursa yeni sezonda yer alacağımız grupta zirve mücadelesi verecek bir takım oluruz” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN