Gündem

Happycreditcard Türkiye pazarına güçlü bir şekilde girdi

ABONE OL  

Birçok insanı güç duruma sokan kredi kartı borcu ödeme süreçleri, son ödeme tarihini ertelemeyi mümkün kılan aracı kurumlar sayesinde kolaylaşıyor. Kart sahibinin kredi kartının son ödeme tarihini geçirmesi ve bu süreçte taban ödeme meblağını dahi ödeyememesi, gelecekte yüksek faizlerle müsabakası manasına geliyor. Ayrıyeten kredi kartı borçları takibe düşenlerin finansal prestijleri ve kredi notları da zedeleniyor. Türkiye pazarına giren profesyonel, kullanışlı ve verimli bir taşınabilir uygulama olan Happycreditcard ise bu soruna tahlil olmayı hedefliyor. 

Bu kartla kredi kartı borcu oburu tarafından ödeniyor

Bankalardaki sicilini pak tutmak isteyen kredi kartı kullanıcıları, son ödeme tarihlerini erteleyebilmek için borç ödemelerini Happycreditcard aracılığıyla diğerlerine devredebiliyor. Böylelikle son ödeme tarihi ertelenirken, yeni tarihte borç sahibi kullanıcı tarafından ödeme yapıldığında bu ölçü, birinci ödemeyi yapan kullanıcıya aktarılıyor.

Oburunun borcunu ödeyen komite kazanıyor

Bir kredi kartı idare platformu olan Happycreditcard, kredi kartı sahiplerine borçlarını erteleme imkanı verirken, tıpkı vakitte birikimi olanlar için de ek kar elde etme fırsatının kapısını aralıyor. Son ödeme tarihi yaklaşmış kullanıcıların kredi kartı borçlarını ödeyenler, kurullar aracılığıyla pasif gelir elde edebiliyor.

Happycreditcard hakkında

Yenilikçi bir fintech şirketi olan Happycreditcard, tek tıkla kredi kartlarını makul yönetmeyi mümkün kılan taşınabilir uygulamasıyla 2018’den bu yana hizmet veriyor. Vakitle 10 milyondan fazla kullanıcıya erişen Happycreditcard, bu süreçte ferdî kredi idaresi, kredi kartı teknolojisi, finansal teknoloji üzere hizmetleri kapsayan, yaygın olarak kullanılan bir kredi kartı platformuna dönüşüyor.

Resmi olarak Türkiye pazarına giren Happycreditcard, Türkiye’deki kredi kartı kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Üst üste üç yıl boyunca en âlâ 50 yeni finans şirketinden biri olarak seçilen Happycreditcard, CB Insights’ın global unicorn fintech teşebbüsleri listesinin yanı sıra, H2 Ventures ve KPMG iştirakiyle hazırlanan En Yeterli 100 Global Fintech Şirketi listesinde de yer almayı başarıyor. 2019’da Finansal Tüketici Müdafaa ve Ahenk Geliştirme Ödülü’ne layık görülen uygulama, kazandığı tüm ödüllerle bölümdeki gücünü kanıtlıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı