Gündem

Kayseri Büyükşehir’den gençlik yürüyüşü

ABONE OL  

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ile birlikte Kayseri Mesleksel Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından “Gençler Yarınlara Yürüyor” sloganıyla düzenlenen ‘Gençlik Yürüyüşü’ aktifliğine katıldı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Mahallî idare hizmetlerinin yanı sıra eğitime, spora ve gençlerin gelişimine özel kıymet veren Büyükşehir Belediyesi Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında ‘Genç Dostu’ bir anlayışla faaliyetlerini ve etkinliklerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren yenliklerin öncüsü KAYMEK A.Ş. tarafından “Gençler Yarınlara Yürüyor” sloganıyla ‘Gençlik Yürüyüşü’ aktifliği düzenlendi.

Gençler tarafından ağır ilgi gören ve Ali Dağ’ında gerçekleşen yürüyüş aktifliğine Lider Büyükkılıç ve eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç’ın yanı sıra İşletmeler ve İştirakler Daire Lideri Cenani Ayaydın, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Lideri Oğuzhan Postallı ile KAYMEK A.Ş. eğitmenleri ve öğrencileri katıldı.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç yürüyüş sonrası aktiflikte yaptığı konuşmada KAYMEK A.Ş.’nin düzenlemiş olduğu tertibe dayanak veren ve bu birlikteliği paylaşan gençlere teşekkür ederek, “Demek ki birliğimiz, beraberliğimiz bir rahmet oluyor, birlikte güçlü oluyor bir mana söz ediyoruz. O açıdan inşallah bu anlayışımızı sürdüreceğimizi söz etmek istiyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı