Gündem

Kayseri’de kupa seferberliği

ABONE OL  

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Ziraat Türkiye Kupası final maçında İstanbul’da Sivasspor ile karşılaşacak Yukatel Kayserispor’a takviye maksatlı, maça gitmek isteyen taraftarlara otobüs dayanağını de içeren kapsamlı bir toplantı düzenleyerek kampanya başlattı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Lider Dr. Memduh Büyükkılıç önderliğinde yeniden kentin marka bedellerinden biri olan Kayserispor’a dayanak olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında bir toplantı düzenlendi. İstanbul’da 26 Mayıs Perşembe günü oynanacak final müsabakasına gitmek isteyen Kayserispor taraftarını taşımak için otobüs takviyesi kampanyası başlatılan toplantıya Lider Büyükkılıç’ın yanı sıra Melikgazi Belediye Lideri Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Lideri Bilal Özdoğan, Yukatel Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) İdare Konseyi Lideri Yunus İmamoğlu, İncesi Organize Sanayi Bölgesi (OSB) İdare Şurası Lideri Ali Baktır, Kayseri Ticaret Odası Lideri Ömer Gülsoy, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) İdare Konseyi Lider Yardımcısı Lütfi Çarşıbaşı ve Sanayi Odası Lider Yardımcısı Abdullah Oğuzbaş katıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleşen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, tek yürek olduklarını ve kupayı Kayseri’ye getireceklerini belirterek, “Bunun içinde yaptığımız çalışmalar sonrası birinci etapta, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin tertibi ile Kayserispor’umuzun değerli lideri ve pahalı liderlerimizle daima bir arada 100 otobüsü ayarladık. Bundan sonraki süreçte hemşehrilerimizin dayanağını bekliyoruz. İnşallah bu otobüs sayısını artıracağız. Taraftarlarımızın grubuna sahip çıkmasını bekliyor, haydi Kayseri İstanbul’da maça diyoruz” biçiminde konuştu.

Tertip için Lider Büyükkılıç’a teşekkür eden Yukatel Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı, “Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Haydi Kayseri tek yürek olalım, bu kupayı alalım ve bu kampanyaya katılmak isteyen bütün firmalara davette bulunuyorum” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı