Gürgöze, Ak Parti İl Başkanlığı'ndan Ayrıldı

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Ak Parti İl Başkanlığı görevinden ayrıldığını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gürgöze, şu açıklamalara yer verdi: “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile 2015 yılından bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm İl Başkanlığı görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görev süremiz içerisinde duydukları güven ve destek dolayısı ile Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bu güne kadar birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum, dava anlayışı ve nezaketi ile gönlümde derin bir iz bırakan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’e ve Teşkilat Başkan Yardımcılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Şehrimizin daha etkin hizmet alması için birlikte çalıştığımız, değerli Bakanlarımıza ve Genel Başkan Yardımcılarımıza, ilimiz mülki amirlerine, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile çalışanlarına; ortak akılla çok güzel projeleri gerçekleştirdiğimiz sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza ve değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Dava şuuru içerisinde omuz omuza vererek birçok başarıyı elde ettiğimiz, çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğimiz, varlıklarıyla her zaman gurur duyduğum yönetimlerimize, İlçe ve belde teşkilat başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza, mahalle ve köy temsilcilerimize, seçimlerde görev yapan sandık temsilcilerimize, meclis üyelerimize, kadın ve gençlik teşkilatlarımıza, partimizin değerli üyelerine ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim aziz Elazığlı hemşerilerime  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.  

Sadece yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumlu olduğumuz inancıyla bu büyük sorumluluğa talip olduk. İlkelerimiz ve değerlerimiz ışığında, çok iyi bir ekip ruhuyla, özverili ve disiplinli çalışmalarla mücadelemizi sonuna kadar yaptık. Çünkü tüm işlerimizi bir gün hesap vereceğimize inanarak yaptık ve öyle yapmaya da devam edeceğiz.

Bizim için, “kaderin üstünde bir kader vardır, ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” düşüncesi her zaman temel düsturumuz oldu. Çünkü, biz bu yola, dünyalık bir fayda elde etme niyetiyle değil, sadece hizmet niyetiyle çıktık. Amacımız şehrimizin bize verdiklerine karşılık, elimizdeki, zihnimizdeki, çevremizdeki imkânlarla şehrimize hizmet edebilmekti.  Bu süreçte birçok şey öğrendim, çok yeni dostlar edindim. Kimseye kırılmadım, üzülmedim ve pişmanlık duyacak hiçbir şey yapmamanın her zaman huzurunu yaşadım. Çalışmalarımızın yoğunluğu içerisinde kalbini incittiğimiz herkesten helallik istiyorum. Şimdi kendimi çok daha güçlü bir Elazığlı hissediyorum."dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN