Gündem

Hemşerimiz Aygün Çam ,Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Koro Şefliğine Seçildi Hemşerimiz Aygün Çam ,Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Koro Şefliğine Seçildi
Müsiad Dost Meclisi, Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor Müsiad Dost Meclisi, Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor
SGK ile Bankalar Arasında İşbirliği Protokolü SGK ile Bankalar Arasında İşbirliği Protokolü
Prof. Dr. Yasemin Açık: 'İddialar Doğru Değil' Prof. Dr. Yasemin Açık: “İddialar Doğru Değil”
Elazığ'da Ormanlık Alanlara Girişler Yasaklandı Elazığ’da Ormanlık Alanlara Girişler Yasaklandı
DSİ Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılan 'Elazığ İçmesuyu 2. Kısım İhalesi' Sonucu Belli Oldu DSİ Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılan ‘Elazığ İçmesuyu 2. Kısım İhalesi’ Sonucu Belli Oldu
'7' Den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu' Başlıyor “7' Den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu” Başlıyor
Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı Kapsamında 4 Proje Başarılı Bulundu Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı Kapsamında 4 Proje Başarılı Bulundu
Başkan Şerifoğullarından Açıklama Başkan Şerifoğullarından Açıklama
Milletvekili Mustafa Ataş: 'Fırat üniversitesi bölgeye ciddi katkılar sağlıyor' Milletvekili Mustafa Ataş: “Fırat üniversitesi bölgeye ciddi katkılar sağlıyor”
Dsi:'Sözleşmeye göre 2023 yılında çalışmalar tamamlanacaktır' Dsi:“Sözleşmeye göre 2023 yılında çalışmalar tamamlanacaktır”
ASRİAD'dan Rektör Göktaş'a Ziyaret ASRİAD’dan Rektör Göktaş’a Ziyaret
Başkan Şerifoğulları'ndan İlçelere Ziyaret Başkan Şerifoğulları’ndan İlçelere Ziyaret
Bünyamin Eroğlu Mezarı Başında Anıldı Bünyamin Eroğlu Mezarı Başında Anıldı
Dündar:'2022 Yatırım Programına Almayı Hedefliyoruz' Dündar:“2022 Yatırım Programına Almayı Hedefliyoruz”
Başkan Erdem'den 24 Temmuz Açıklaması Başkan Erdem’den 24 Temmuz Açıklaması
Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
TDV Elazığ Şubesi'ne Bağışlayan Vatandaşların Kurbanları Kesildi TDV Elazığ Şubesi’ne Bağışlayan Vatandaşların Kurbanları Kesildi
Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin projesi açıklandı Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin projesi açıklandı
Başkan Şerifoğulları'ndan Bayram Ziyaretleri Başkan Şerifoğulları'ndan Bayram Ziyaretleri
Gündem Haberleri

Hemşerimiz Aygün Çam ,Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Koro Şefliğine Seçildi

Türk Halk müziği sanatçısı, Aygün ÇAM Avrupa Birliği projesi kapsamında koro şefliğine seçildi.

Müsiad Dost Meclisi, Konuklarını Ağırlamaya Devam Ediyor

MÜSİAD Elazığ tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konukları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay ve Sivrice Kaymakamı Yunus Emre Vural oldu.

SGK ile Bankalar Arasında İşbirliği Protokolü

Elazığ Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sıtkı Erman,yazılı bir açıklama yaparak,“Bilindiği üzere, 09.06.2021 tarihli ve 31506 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanarak yürürlüğe giren 7326 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” ile Kurumumuzun bazı alacakları yeniden yapılandırılmıştır.”dedi.

Prof. Dr. Yasemin Açık: “İddialar Doğru Değil”

LİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, bazı basın yayın organlarında yayımlanan ve doğru olmayan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Açık, hiçbir siyasi parti ile herhangi bir siyasi makam için görüşmesinin ya da talebinin olmadığını ifade etti.

Elazığ’da Ormanlık Alanlara Girişler Yasaklandı

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, Elazığ İli sınırları içerisindeki ormanlık alanlara girişler, 01.08.2021 – 30.09.2021 tarihleri arasında, 6831 sayılı Orman Kanunu’nun 74. maddesi ve 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 9. ve 66. maddeleri uyarınca yasaklandı.

DSİ Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılan ‘Elazığ İçmesuyu 2. Kısım İhalesi’ Sonucu Belli Oldu

Elazığ merkez, Yurtbaşı, Yazıkonak, Mollakendi ve Akçakiraz Beldelerinin içmesuyu ihtiyaçlarını karşılamak için Hamzabey Barajından alınan hamsuyun, arıtma tesisinden şehir şebekesini bağlayacak olan ana hatların yapımını kapsayan “Elazığ İçmesuyu İsale Hattı 2. Kısım” ihalesi sözleşmesi 1 yıllık zorlu sürecin ardından imzalandı.

“7' Den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu” Başlıyor

7'den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu, EBEGEM bünyesinde 16 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı Kapsamında 4 Proje Başarılı Bulundu

Fırat Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı (Mayıs-Haziran Dönemi) Değerlendirme Sonuçları açıklandı.

Başkan Şerifoğullarından Açıklama

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bazı basın-yayın organlarında yer alan “Başkan Şerifoğulları, danışmanlarının kendisine ve çevresine katkı sağlamadığı gerekçesiyle görevden aldığı” yönündeki gerçeği yansıtmayan kasıtlı haberlere tepki gösterdi.

Milletvekili Mustafa Ataş: “Fırat üniversitesi bölgeye ciddi katkılar sağlıyor”

AK Parti İstanbul Milletvekili, Eski Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

Dsi:“Sözleşmeye göre 2023 yılında çalışmalar tamamlanacaktır”

Medya da yer alan “DSİ Bölge Müdürlüğü: Şorşor Deresine 2021 Yılı Yatırım Programında Ödenek Tahsisi Yapılmamıştır.” Haberleri ile ilgili olarak DSİ Genel Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklama yapıldı.

ASRİAD’dan Rektör Göktaş’a Ziyaret

Asrın İş Adamları Derneği(ASRİAD)Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Işın Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş'a ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Şerifoğulları’ndan İlçelere Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Palu, Kovancılar, Karakoçan ve Sivrice ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Bünyamin Eroğlu Mezarı Başında Anıldı

Elazığ Belediyesi ve EFTUD tarafından, Bünyamin Eroğlu’nun vefatının 3. yılında düzenlenen anma programı kapsamında merhum Eroğlu kabri başında dualarla anıldı.

Dündar:“2022 Yatırım Programına Almayı Hedefliyoruz”

DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, Uluova sulama projesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunarak, “Beklentimiz 2023 yılında ilk suyu Uluova’ya vermek” dedi.

Başkan Erdem’den 24 Temmuz Açıklaması

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem de bir değerlendirmede bulundu.

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak "Kamuoyunu hızlı ve etkili bir biçimde bilgilendirmek için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum." dedi.

TDV Elazığ Şubesi’ne Bağışlayan Vatandaşların Kurbanları Kesildi

Kurbanlarını vekâlet yoluyla Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Elazığ Şubesi’ne bağışlayan vatandaşların kurbanları kesildi.

Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin projesi açıklandı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi'nin temelinin kısa sürede yapılacağını duyurdu. Aktaş'ın açıklamasının ardından yeni yapılacak merkezin proje dosyası açıklandı.

Toplam 1204 haber.