Gündem

81 İlden 81 Okula Orcik Gönderildi 81 İlden 81 Okula Orcik Gönderildi
Ödüller Sahibini Buldu Ödüller Sahibini Buldu
Müftü Aydın, Ziyaretlerine Devam Ediyor Müftü Aydın, Ziyaretlerine Devam Ediyor
Asri Mezarlıkta Yeni Parseller Oluşturuluyor Asri Mezarlıkta Yeni Parseller Oluşturuluyor
Elazığ'da Hak Sahipliği Verileri Açıklandı Elazığ’da Hak Sahipliği Verileri Açıklandı
Kaymakam  Muammer Sarıdoğan, Köyleri Ziyaret Etti Kaymakam Muammer Sarıdoğan, Köyleri Ziyaret Etti
Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları'ndan Gaziler Günü Mesajı Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’ndan Gaziler Günü Mesajı
Elazığ Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor Elazığ Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
Köprüye Tunceli Desteği Köprüye Tunceli Desteği
Müftü Selami Aydın Alacakaya İlçesi'ni Ziyaret Etti Müftü Selami Aydın Alacakaya İlçesi’ni Ziyaret Etti
Elazığ'da Beton Mikserlerine Sıkı Denetim Elazığ’da Beton Mikserlerine Sıkı Denetim
Elazığ Belediyesi Yeni Yollarla Trafik Akışına Konfor Kazandırıyor Elazığ Belediyesi Yeni Yollarla Trafik Akışına Konfor Kazandırıyor
Depremde Ağır Hasar Gören Binaların Yıkım İhalesi Gerçekleştirilecek Depremde Ağır Hasar Gören Binaların Yıkım İhalesi Gerçekleştirilecek
Elazığ İçin 'Geri Dönüşüm Saati Uygulması' Başladı Elazığ İçin ‘Geri Dönüşüm Saati Uygulması’ Başladı
Elazığ'da İl Hıfzıssıhha Meclisi Kararları Açıklandı Elazığ’da İl Hıfzıssıhha Meclisi Kararları Açıklandı
112 Komuta Kontrol Merkezi, Yeni Telsiz Haberleşme Sistemine Geçti 112 Komuta Kontrol Merkezi, Yeni Telsiz Haberleşme Sistemine Geçti
Toplu Taşıma Araçlarında Covid-19 Temizliği Toplu Taşıma Araçlarında Covid-19 Temizliği
Dağhan:' Muhatap Bulunamıyor' Dağhan:“ Muhatap Bulunamıyor”
Vali Erkaya Yırık:'Asıl Sorun Ortak Alan' Vali Erkaya Yırık:“Asıl Sorun Ortak Alan”
Ergen:' Yeniden toparlanması uzun zaman alacak olan Elazığ,  her anlamda pozitif  ayrımcılığı  hak etmektedir' Ergen:“ Yeniden toparlanması uzun zaman alacak olan Elazığ, her anlamda pozitif ayrımcılığı hak etmektedir”
Gündem Haberleri

81 İlden 81 Okula Orcik Gönderildi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, okulların açılmasıyla birlikte ‘81 ilden 81 okula orcik’ sözünü tuttu, orcikler miniklere ulaştırılmak üzere gönderildi.

Ödüller Sahibini Buldu

Elazığ Belediyesi ve Bizim Külliye Dergisi tarafından hikâye yazma geleneğine teşvik etmek ve yeni nesillerin yazma eylemiyle daha yakın bir bağ kurmasına katkı sağlamak için düzenlenen 2. Dede Korkut Uluslararası Hikâye Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Müftü Aydın, Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ İl Müftüsü Selami Aydın, Elazığ genelinde gezi, inceleme ve denetlemelerini sürdürüyor.

Asri Mezarlıkta Yeni Parseller Oluşturuluyor

Elazığ Belediyesi şehir genelindeki mezarlık alanlarında gerçekleştirdiği peyzaj ve yenileme çalışmalarının yanı sıra yeni mezarlık alanları oluşturmayı sürdürüyor.

Elazığ’da Hak Sahipliği Verileri Açıklandı

Elazığ’da hak sahipliği sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, hak sahibi olan afetzede sayısı ve hak sahipliği reddedilen vatandaşların sayısı da belli oldu.

Kaymakam Muammer Sarıdoğan, Köyleri Ziyaret Etti

Arıcak Kaymakamı Muammer Sarıdoğan,köy ziyaretlerine devam ediyor.Kaymakam Sarıdoğan ziyaretleri kapsamında Kambertepe ve Çavuşdere köylerini ziyaret etti.

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’ndan Gaziler Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığ Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, vatandaşlara kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmak amacıyla şehir genelinde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Köprüye Tunceli Desteği

Elazığ’ı ilgilendirdiği kadar Doğu-Güneydoğu ve Akdeniz Bölgesini Karadeniz’e en kısa yoldan bağlayacak olan Pertek Köprüsü’nün ne zaman yapılacağı gündemden düşmüyor.

Müftü Selami Aydın Alacakaya İlçesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ İl Müftüsü Selami Aydın ilçe gezilerini sürdürüyor.

Elazığ’da Beton Mikserlerine Sıkı Denetim

Elazığ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, beton mikserlerinden yollara dökülen harç nedeniyle asfaltın zarar görmesi ve trafik güvenliği açısında oluşan risklere karşı denetimlerini sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Yeni Yollarla Trafik Akışına Konfor Kazandırıyor

Elazığ Belediyesi trafik akışını rahatlatmak, yolların kalitesini ve standardını yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım olanağı sağlamak amacıyla yol yapım, bakım-onarım ve alternatif yol çalışmalarını sürdürüyor.

Depremde Ağır Hasar Gören Binaların Yıkım İhalesi Gerçekleştirilecek

Elazığ Belediyesi, 24 Ocak tarihinde yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar gören binalara ilişkin yıkım ihalesi gerçekleştirecek. Bu kapsamda hasar tespiti yapılan 25 bin metrekarelik alana sahip 5 ayrı yıkımın ihalesine çıkılacak.

Elazığ İçin ‘Geri Dönüşüm Saati Uygulması’ Başladı

Elazığ Belediyesi, çevreyi korumaya yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar doğrultusunda, çöpe giden ambalaj atıklarının kaynağında ayrıştırılması, toplanması ve geri dönüşümünün sağlanması amacıyla ‘Geri Dönüşüm Saati’ uygulaması başlatıldı.

Elazığ’da İl Hıfzıssıhha Meclisi Kararları Açıklandı

İl Hıfzıssıhha Meclisi Vali Vekili Mahmut ŞENER’in başkanlığında olağanüstü toplandı.

112 Komuta Kontrol Merkezi, Yeni Telsiz Haberleşme Sistemine Geçti

İl Sağlık Müdürlüğü, İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ ne bağlı Komuta Kontrol Merkezi’ne 7 gün 24 saat kesintisiz haberleşmeyi sağlamak üzere “Yeni Sayısal Telsiz Haberleşme Sistemi” kuruldu.

Toplu Taşıma Araçlarında Covid-19 Temizliği

Elazığ Belediyesi ekipleri, Koronavirüs önlemleri kapsamında titizlikle gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını ibadethanelerden çeşmelere otobüs duraklarından toplu taşıma araçlarına her noktada sürdürüyor.

Dağhan:“ Muhatap Bulunamıyor”

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan yazılı bir açıklama yaparak,“Deva Partisi olarak yıkıcı ,olumsuz eleştirilerle zaten morali bozuk olan halkımızın enerjisini düşürmek istemiyoruz ,çözüm odaklı, ortak akılla sorunlara çözüm önerileri getirerek ,pozitif siyasetten yana bir tavır sergiliyoruz.”dedi.

Vali Erkaya Yırık:“Asıl Sorun Ortak Alan”

Yeni normalleşme süreci,bayram, düğün gibi etkinlikler nedeniyle Covid-19 vakalarında ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da son haftalarda artış yaşandığı iddia edildi. Maske takmanın zorunlu olmasına rağmen bir çok kişi geçmişte buna dikkat etmezken, vaka sayısının artmasıyla birlikte durum değişti.

Toplam 611 haber.