Gündem

Belediye Başkanı  Hüseyin Açmaz Hayatını Kaybetti Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz Hayatını Kaybetti
Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor
Projelerimiz Kısa Zaman İçerisinde Gün Yüzüne Çıkacak Projelerimiz Kısa Zaman İçerisinde Gün Yüzüne Çıkacak
Tarhana Regülatörü ve İletim Tüneli İnşaatı İşine Ait Sözleşme İmzalandı Tarhana Regülatörü ve İletim Tüneli İnşaatı İşine Ait Sözleşme İmzalandı
Elazığ Kadın Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi Elazığ Kadın Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
İlk Taksit Ödeme Süresi 1 Mart'ta Doluyor İlk Taksit Ödeme Süresi 1 Mart’ta Doluyor
Elazığ'da Hayırseverler Gayrimenkul ve Nakit Bağışında Bulundu Elazığ’da Hayırseverler Gayrimenkul ve Nakit Bağışında Bulundu
TEKNOFEST'e Katılacak Gençlere Destek TEKNOFEST'e Katılacak Gençlere Destek
Otobüs Firmaları Kısıtlamaların Esnetilmesini Bekliyor Otobüs Firmaları Kısıtlamaların Esnetilmesini Bekliyor
Elazığ Karakoçan topbaşı yaptı Elazığ Karakoçan topbaşı yaptı
Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor
Elazığ'a İkinci Kent Meydanı Elazığ’a İkinci Kent Meydanı
Zorluoğlu, Devlet Adamlığını Gösterdi Zorluoğlu, Devlet Adamlığını Gösterdi
AFAD Tarafından Başlatılan Ek Süre 1 Mart'ta Sona Erecek AFAD Tarafından Başlatılan Ek Süre 1 Mart’ta Sona Erecek
Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları Semineri Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları Semineri
'Umutkent'e İlk Adım “Umutkent”e İlk Adım
Fethi Sekin Külliyesi Bu Yıl Bitirilecek Fethi Sekin Külliyesi Bu Yıl Bitirilecek
Fırat Üniversitesi İle Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı Fırat Üniversitesi İle Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı
Başkan Yıldırım Mustafapaşa'da Başkan Yıldırım Mustafapaşa'da
Ağar: 'Bu konuda muhalefet olmaz' Ağar: ‘Bu konuda muhalefet olmaz’
Gündem Haberleri

Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz Hayatını Kaybetti

Elazığ Bükardi Belediye Başkanı Hüseyin Açmaz hayatını kaybetti.

Arazi Toplulaştırma Çalışmaları Devam Ediyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ iline yaptığı yatırımlarla ilimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşları içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.

Projelerimiz Kısa Zaman İçerisinde Gün Yüzüne Çıkacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Kültür ve Tarih Danışmanı Sedat ÇAĞLIYAN, gazetemize açıklamalarda bulundu.

Tarhana Regülatörü ve İletim Tüneli İnşaatı İşine Ait Sözleşme İmzalandı

Hamzabey Barajı rezervuarına ilave su aktarımı yapılması amacıyla ihalesi yapılan Tarhana Regülatörü, İletim Tüneli ve Hamzabey Barajı İyileştirme Enjeksiyonları İnşaatı işine ait sözleşme,DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut DÜNDAR ile yüklenici İsmail Çelik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.

Elazığ Kadın Meclisi İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, ilk Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kadın Meclisi Başkanı Tuba Demirkıran ve meclis üyeleri katıldı.

İlk Taksit Ödeme Süresi 1 Mart’ta Doluyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair 7256 Sayılı Kanun’ kapsamında vergi borcu yapılandırılmasından yararlanan vatandaşların ilk taksit ödeme süresinin 1 Mart 2021 Pazartesi günü sona ereceği duyuruldu.

Elazığ’da Hayırseverler Gayrimenkul ve Nakit Bağışında Bulundu

Ülkemiz ile beraber dünyanın her köşesine çok çeşitli hizmetler götüren Türkiye Diyanet Vakfı’na vatandaşların gönüllü bağışları devam ediyor.

TEKNOFEST'e Katılacak Gençlere Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST 2021’e Elazığ’dan katılacak gençlere başarı temennisinde bulunarak, “Elazığ Belediyesi olarak yarınların teknolojisini tasarlayacak, üretecek ve yönetecek olan gençlerimizin, çocuklarımızın yanındayız. Elazığ Belediyesi olarak her türlü desteği sağlamaya hazırız.” dedi.

Otobüs Firmaları Kısıtlamaların Esnetilmesini Bekliyor

Coronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirler kapsamında şehirlerarası yolculuklara yönelik alınan kararlar neticesinde otobüs firmaları zor günler geçiriyor.

Elazığ Karakoçan topbaşı yaptı

25 Şubat Perşembe günü zorlu maçta İçel İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Elazığ Karakoçan FK’da hazırlıklar başladı.

Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi İhaleye Çıkıyor

Elazığ Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Abdullahpaşa Mahallesi'nde yaptırılacak konut ve iş yerleri için ihaleye çıkılacağını duyurdu.

Elazığ’a İkinci Kent Meydanı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim öncesi vaatlerinden biri daha hayata geçiyor. Şehre yepyeni bir vizyon kazandıracak Kent Meydanı Yer Altı Otoparkı ve Meydan Düzenleme Projesi Yapım İhalesi gerçekleştirildi.

Zorluoğlu, Devlet Adamlığını Gösterdi

İlimizde Valilik yaptığı dönemde halkın büyük teveccühünü kazanan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Mollakendi Belediyesi’ne Vidanjör hibe etti.

AFAD Tarafından Başlatılan Ek Süre 1 Mart’ta Sona Erecek

AFAD İl Müdürlüğü tarafından Hak Sahipliğini kaçıran depremzedeler için tanınan ek süre devam ediyor. Süre 1 Mart tarihinde sona erecek.

Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları Semineri

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile TradeValley arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde “Türkiye-Tacikistan Çevrimiçi Ticareti Geliştirme Stratejisi ve İş Fırsatları” Semineri Tacikistan Büyükelçisi, Başkonsolosu, DEİK Konsey Başkanı, TÜRKONFED İnternational Yönetim Kurulu Başkanının katılımı ile webinar üzerinden gerçekleştirilecek.

“Umutkent”e İlk Adım

24 Ocak depreminin ardından şehirde yaşanan yıkım ve ağır hasarlı binaların çok sayıda olması, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı harekete geçirmiş ve deprem güvenli konutlar yapılması amacıyla bir dizi adımlar atılmıştı.

Fethi Sekin Külliyesi Bu Yıl Bitirilecek

Sözcü Gazetesi tarafından 20 Şubat 2021 tarihinde yapılan “Şehidin Külliyesi Ortada Kaldı” başlıklı habere istinaden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından yapılan açıklamaya aşağıda yer verilmiştir:

Fırat Üniversitesi İle Orman Bölge Müdürlüğü Arasında İki Protokol İmzalandı

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü arasında iki protokol imzalandı.

Başkan Yıldırım Mustafapaşa'da

Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Mustafapaşa Mahallesi’ne bir ziyarette bulunarak vatandaşların taleplerini dinledi.

Toplam 828 haber.