Politika

Işıkver:'Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz' Işıkver:"Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz"
Aktağlı'dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı Aktağlı’dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı
Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı
Elazığ Siyaseti'nin Tarihi ve İz Bırakanlar Elazığ Siyaseti’nin Tarihi ve İz Bırakanlar
Dağhan: 'Şantajcıların gönlü alındı' Dağhan: “Şantajcıların gönlü alındı”
Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti
Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır
Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı
Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Teşekkür Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Teşekkür
Şerafettin Yıldırım: 'Erdoğan, Elazığ'dan memnun ayrıldı' Şerafettin Yıldırım: “Erdoğan, Elazığ’dan memnun ayrıldı”
Başkan Yıldırım:'Kongreye çok az insan çağırdık' Başkan Yıldırım:“Kongreye çok az insan çağırdık”
Yıldırım:'Haksız eleştiriler aciz  muhafeletin işidir' Yıldırım:“Haksız eleştiriler aciz muhafeletin işidir”
Elazığ'a Gelerek İncelemelerde Bulunan  Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı Elazığ’a Gelerek İncelemelerde Bulunan Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı
Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir
Elazığ Buna Mı Layıktı? Elazığ Buna Mı Layıktı?
Başkan Demir: 'Halkı konuşalım, esnafı konuşalım' Başkan Demir: “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım”
İlk Somut Mesafeyi Aldık İlk Somut Mesafeyi Aldık
KAVAKLI: 'TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir' KAVAKLI: “TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir”
Milletvekili Sermin Balık: 'Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak' Milletvekili Sermin Balık: “Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak”
Milletvekili Erol:'Orta Hasarlı' Diye Bir Kavram Olmamalı Milletvekili Erol:'Orta Hasarlı' Diye Bir Kavram Olmamalı
Politika Haberleri

Işıkver:"Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz"

Sözcü Gazetesi’nde yayımlanan ve Elazığ’da alevi bir vatandaşın evinin fişlendiği iddia edilen haber sonrası CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver’den ‘provokasyon’ açıklaması geldi.

Aktağlı’dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanı Emrah Aktağlı Koronavirüs nedeniyle uygulanacak olan 17 günlük tam kapanma hakkında açıklamalarda bulundu.

Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’a yeni görev verildi.

Elazığ Siyaseti’nin Tarihi ve İz Bırakanlar

23 Nisan 1920 tarihinde kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında 66 hükümet kuruldu, on binlerce milletvekili seçim bölgelerini Meclis’te temsil etti.

Dağhan: “Şantajcıların gönlü alındı”

Dün görevinden alınan Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, sürecin nasıl geliştiğine dair açıklama yaptı. Dağhan, parti içi darbe yaşadıklarını ve Genel Merkezin de şantajcıların gönlünü almak için böyle bir adım attığını ifade etti.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan görevden alındı. Yeni Başkan ise Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kangal oldu.

Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,“TBMM Deprem Araştırma Komisyonunun, Elazığ’daki sorunların tesbitiyle ilgili ilimizde inceleme yapacak olması anlamlıdır.”dedi.

Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı

Ak Parti Tunceli İl Kongresine katılma üzere ilimize gelen AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, konuşmalarında değindikleri aynı konu ile pişti oldular.

Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Teşekkür

Fırat Üniversitesi Hastanesi Sağlık-Hak-Sen temsilcisi Haluk BAL, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının 3’lü vardiyaya geçirilmesi sonrasında yaşadıkları sorunları kamuoyuyla paylaşan ve sağlıkçılara destek veren CHP Elazığ Milletvekiline Gürsel EROL’a teşekkür etti.

Şerafettin Yıldırım: “Erdoğan, Elazığ’dan memnun ayrıldı”

Ak Parti Elazığ il Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’dan memnun ayrıldığını söyledi.

Başkan Yıldırım:“Kongreye çok az insan çağırdık”

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Pandemi süreci devam ederken kongreye çok insan çağırmadıklarını belirterek, “Düşüşe geçmiş Pandemi’nin bir daha artmasına vesile olmak istemedik. Düşük sayıda insan davetlisiyle sadece teşkilat ağırlıklı bir kongre yaptık. Çok iyi bir kongre yapıldı.Bundan sonra kaldığımız yerden işlerimize devam edeceğiz. “ dedi.

Yıldırım:“Haksız eleştiriler aciz muhafeletin işidir”

Geçtiğimiz gün Elazığ’a gelerek incelemelerde bulunan CHP Milletvekillerinin açıkladığı rapora Ak Parti Elazığ Milletvekili Şerafettin Yıldırım’dan sert tepki geldi. Yıldırım,” Biz samimi eleştirilere açığız ama gelen vekillerin açıkladığı raporları samimi görmüyoruz. Elazığ’da algı gerçeğin önüne geçmiştir. Bunu hak etmiyoruz. Siyaseten de şehir insanı olarak da hak etmiyoruz. Algıyı kaldırır gerçekle de yüzleşiriz hatamız varsa özür dilemesini biliriz” dedi.

Elazığ’a Gelerek İncelemelerde Bulunan Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, partisinden 30 milletvekili ile Elazığ’a gelerek yapılan çalışmaları yerinde incelemişti. CHP Heyetinin yaptığı incelemeler sonrası hazırladıkları rapor açıklandı.İşte hazırlanan raporun ayrıntıları:

Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av.Erhun Karakuş,“ Tarım meselesi bir beka meselesidir. Borç yükü altında ezilen çiftçilerimize, devletimiz tarafından Ziraat Bankasına olan borçlarının faizinin silinmesi ve 5 yıllık vaade ile faizsiz yeni kredilerin verilmesi gerekmektedir.”dedi.

Elazığ Buna Mı Layıktı?

İyi Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt OR, gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.

Başkan Demir: “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım”

Gelecek Partisi Elazığ İl Başkanı Adnan Demir, şehirde siyasi isimler arasında gerçekleşen olaylara tepki göstererek, “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım. Vatandaş kimin haklı olduğunu değil, akşam evladına ne yemek yedireceğini düşünüyor” dedi.

İlk Somut Mesafeyi Aldık

Ak Parti MKYK üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

KAVAKLI: “TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir”

HÜDAPAR Elazığ İl Başkanı Kavaklı’dan deprem açıklaması: .”5.3 şiddetinde yeni bir depremin olması Elazığ'ın riskli bölge statüsünde olduğunu göstermiştir”

Milletvekili Sermin Balık: “Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak”

Elazığ’da meydana gelen 5.3 şiddetindeki depremin ardından 24 Ocak’ta yaşanan 6.8’lik depremde az haarlı ve orta hasarlı olarak tespit edilen yapıların yeninden hasar tespiti yapılacak.

Toplam 69 haber.