Politika

Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı
Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Teşekkür Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Teşekkür
Şerafettin Yıldırım: 'Erdoğan, Elazığ'dan memnun ayrıldı' Şerafettin Yıldırım: “Erdoğan, Elazığ’dan memnun ayrıldı”
Başkan Yıldırım:'Kongreye çok az insan çağırdık' Başkan Yıldırım:“Kongreye çok az insan çağırdık”
Yıldırım:'Haksız eleştiriler aciz  muhafeletin işidir' Yıldırım:“Haksız eleştiriler aciz muhafeletin işidir”
Elazığ'a Gelerek İncelemelerde Bulunan  Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı Elazığ’a Gelerek İncelemelerde Bulunan Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı
Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir
Elazığ Buna Mı Layıktı? Elazığ Buna Mı Layıktı?
Başkan Demir: 'Halkı konuşalım, esnafı konuşalım' Başkan Demir: “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım”
İlk Somut Mesafeyi Aldık İlk Somut Mesafeyi Aldık
KAVAKLI: 'TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir' KAVAKLI: “TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir”
Milletvekili Sermin Balık: 'Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak' Milletvekili Sermin Balık: “Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak”
Milletvekili Erol:'Orta Hasarlı' Diye Bir Kavram Olmamalı Milletvekili Erol:'Orta Hasarlı' Diye Bir Kavram Olmamalı
Maden Belediyesi İtfaiye personeline giysi ve teknik ekipman desteğinde bulunuldu Maden Belediyesi İtfaiye personeline giysi ve teknik ekipman desteğinde bulunuldu
Kavaklı:'Fransa'nın hem insanlığa hem de islam'a karşı sicili bozuk' Kavaklı:“Fransa’nın hem insanlığa hem de islam’a karşı sicili bozuk”
Kapımız Herkese Açık Kapımız Herkese Açık
BBP Elazığ İl Başkanı Aktağlı Güven Tazeledi BBP Elazığ İl Başkanı Aktağlı Güven Tazeledi
Yıldırım: 'Gönüllere Dokunmak İstiyorum' Yıldırım: “Gönüllere Dokunmak İstiyorum”
Erol:'Elazığ'ın ihtiyacı olan para Kömürhan Köprüsüne aktarıldı' Erol:“Elazığ’ın ihtiyacı olan para Kömürhan Köprüsüne aktarıldı”
Ana Muhalefet, İktidarın Alternatifidir Ana Muhalefet, İktidarın Alternatifidir
Politika Haberleri

Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı

Ak Parti Tunceli İl Kongresine katılma üzere ilimize gelen AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, konuşmalarında değindikleri aynı konu ile pişti oldular.

Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Teşekkür

Fırat Üniversitesi Hastanesi Sağlık-Hak-Sen temsilcisi Haluk BAL, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık çalışanlarının 3’lü vardiyaya geçirilmesi sonrasında yaşadıkları sorunları kamuoyuyla paylaşan ve sağlıkçılara destek veren CHP Elazığ Milletvekiline Gürsel EROL’a teşekkür etti.

Şerafettin Yıldırım: “Erdoğan, Elazığ’dan memnun ayrıldı”

Ak Parti Elazığ il Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’dan memnun ayrıldığını söyledi.

Başkan Yıldırım:“Kongreye çok az insan çağırdık”

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Pandemi süreci devam ederken kongreye çok insan çağırmadıklarını belirterek, “Düşüşe geçmiş Pandemi’nin bir daha artmasına vesile olmak istemedik. Düşük sayıda insan davetlisiyle sadece teşkilat ağırlıklı bir kongre yaptık. Çok iyi bir kongre yapıldı.Bundan sonra kaldığımız yerden işlerimize devam edeceğiz. “ dedi.

Yıldırım:“Haksız eleştiriler aciz muhafeletin işidir”

Geçtiğimiz gün Elazığ’a gelerek incelemelerde bulunan CHP Milletvekillerinin açıkladığı rapora Ak Parti Elazığ Milletvekili Şerafettin Yıldırım’dan sert tepki geldi. Yıldırım,” Biz samimi eleştirilere açığız ama gelen vekillerin açıkladığı raporları samimi görmüyoruz. Elazığ’da algı gerçeğin önüne geçmiştir. Bunu hak etmiyoruz. Siyaseten de şehir insanı olarak da hak etmiyoruz. Algıyı kaldırır gerçekle de yüzleşiriz hatamız varsa özür dilemesini biliriz” dedi.

Elazığ’a Gelerek İncelemelerde Bulunan Chp Heyetinin Hazırladıkları Rapor Açıklandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, partisinden 30 milletvekili ile Elazığ’a gelerek yapılan çalışmaları yerinde incelemişti. CHP Heyetinin yaptığı incelemeler sonrası hazırladıkları rapor açıklandı.İşte hazırlanan raporun ayrıntıları:

Tarım Meselesi Bir Beka Meselesidir

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av.Erhun Karakuş,“ Tarım meselesi bir beka meselesidir. Borç yükü altında ezilen çiftçilerimize, devletimiz tarafından Ziraat Bankasına olan borçlarının faizinin silinmesi ve 5 yıllık vaade ile faizsiz yeni kredilerin verilmesi gerekmektedir.”dedi.

Elazığ Buna Mı Layıktı?

İyi Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt OR, gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.

Başkan Demir: “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım”

Gelecek Partisi Elazığ İl Başkanı Adnan Demir, şehirde siyasi isimler arasında gerçekleşen olaylara tepki göstererek, “Halkı konuşalım, esnafı konuşalım. Vatandaş kimin haklı olduğunu değil, akşam evladına ne yemek yedireceğini düşünüyor” dedi.

İlk Somut Mesafeyi Aldık

Ak Parti MKYK üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret etti.

KAVAKLI: “TOKİ yapılarında hasarın oluşması dikkat çekicidir”

HÜDAPAR Elazığ İl Başkanı Kavaklı’dan deprem açıklaması: .”5.3 şiddetinde yeni bir depremin olması Elazığ'ın riskli bölge statüsünde olduğunu göstermiştir”

Milletvekili Sermin Balık: “Yeni hasar tespitinde esnek davranılacak”

Elazığ’da meydana gelen 5.3 şiddetindeki depremin ardından 24 Ocak’ta yaşanan 6.8’lik depremde az haarlı ve orta hasarlı olarak tespit edilen yapıların yeninden hasar tespiti yapılacak.

Milletvekili Erol:'Orta Hasarlı' Diye Bir Kavram Olmamalı

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Gürsel Erol, Elazığ’da meydana gelen 5.6 şiddetindeki depremle ilgili açıklamalarda bulundu.

Maden Belediyesi İtfaiye personeline giysi ve teknik ekipman desteğinde bulunuldu

İl Genel Meclis Üyesi Özay’dan İtfaiye Personeline Destek AK Parti Maden İl Genel Meclis Üyesi Suphi Özay, Maden Belediyesi İtfaiye personeline destek sağladı.

Kavaklı:“Fransa’nın hem insanlığa hem de islam’a karşı sicili bozuk”

HÜDAPAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un İslam’ı hedef alan açıklamalarına tepki olarak bir basın açıklaması yaptı.

Kapımız Herkese Açık

İYİ Parti Elazığ İl başkanı Mevlüt OR, Hakimiyet Gazetesini ziyaret ederek gündeme ilişkin önemli konularda açıklamalar yaptı.

BBP Elazığ İl Başkanı Aktağlı Güven Tazeledi

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl kongresi yapıldı. Kongrede mevcut başkan Emrah Aktağlı dışında aday çıkmadı. Gerçekleştirilen kongrede Emrah Aktağlı güven tazeledi.

Yıldırım: “Gönüllere Dokunmak İstiyorum”

Ak Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım Basın mensupları ile Kültür Park Dünya Mutfağı’nda tanışma toplantısı düzenledi. Yıldırım, partiden ayrılmış kalbi kırıkları kazanıp gönüllere dokunmak istediklerini belirterek, ”Hoş bir seda bırakmak istiyorum. Bunun için biraz zamana ihtiyacımız var. Sorunları sırasıyla çözmek için çaba göstereceğiz“ dedi.

Erol:“Elazığ’ın ihtiyacı olan para Kömürhan Köprüsüne aktarıldı”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol yaptığı açıklamada,“Elazığ’da muhalefet partisinin milletvekili olarak sürekli iktidarın uygulamalarını ve AKP’li Elazığ Milletvekillerinin açıklamalarını her platforma eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Fakat Elazığ adına büyük üzüntü duyduğum öyle şeyler yapıp, öyle şeyler söylüyorlar ki cevap vermemek konuşmamak mümkün değil.”dedi.

Toplam 62 haber.