Politika

Erol ve Şaroğlu bilgi verdi,Meral Akşener Grup toplantısında konuştu Erol ve Şaroğlu bilgi verdi,Meral Akşener Grup toplantısında konuştu
Milletvekili Erol, 'İBB  ve İzmir Büyükşehir Belediyesi 2 okul yaptırmak istedi,  bakanlıktan olumlu veya  olumsuz geri dönüş olmadı' Milletvekili Erol, “İBB ve İzmir Büyükşehir Belediyesi 2 okul yaptırmak istedi, bakanlıktan olumlu veya olumsuz geri dönüş olmadı”
Yıldırım: '2023'e sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz' Yıldırım: "2023'e sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz"
Milletvekili  Erol, 'Mağduriyetleri gündeme getirmeye, bıkmadan ve usanmadan devam edeceğim' Milletvekili Erol, “Mağduriyetleri gündeme getirmeye, bıkmadan ve usanmadan devam edeceğim”
Gereğini Yaparız Gereğini Yaparız
Yıldırım: 'Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız' Yıldırım: “Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız”
Mevlüt Or: 'Hazar gölümüz mavi bayrak istiyor' Mevlüt Or: “Hazar gölümüz mavi bayrak istiyor”
HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ'dan 3 isim yer aldı HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ’dan 3 isim yer aldı
Şavak ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde Şavak ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde
Erol:'Elazığ adaylarının açıklanmasını talep edeceğim' Erol:“Elazığ adaylarının açıklanmasını talep edeceğim”
DYP İl Başkanlığına Gündoğan Atandı DYP İl Başkanlığına Gündoğan Atandı
Işıkver:'Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz' Işıkver:"Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz"
Aktağlı'dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı Aktağlı’dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı
Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı
Elazığ Siyaseti'nin Tarihi ve İz Bırakanlar Elazığ Siyaseti’nin Tarihi ve İz Bırakanlar
Dağhan: 'Şantajcıların gönlü alındı' Dağhan: “Şantajcıların gönlü alındı”
Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti
Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır
Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı
Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Teşekkür Sağlıkçılardan Chp Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Teşekkür
Politika Haberleri

Erol ve Şaroğlu bilgi verdi,Meral Akşener Grup toplantısında konuştu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’un dile getirdiği feribotların yetersizliği konusunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Grup toplantısında gündeme getirdi.

Milletvekili Erol, “İBB ve İzmir Büyükşehir Belediyesi 2 okul yaptırmak istedi, bakanlıktan olumlu veya olumsuz geri dönüş olmadı”

TBMM’de söz alarak konuşma yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel, Elazığ’da deprem sonrası okul sorununa değindi. İBB ve İzmir Büyükşehir Belediyesinin Elazığ’da 2 okul yaptırmak için yaklaşık 4-5 ay önce valiliğe yazı yazdıklarını vurgulayan Erol, bakanlığın halen olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmadığını ifade etti.

Yıldırım: "2023'e sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, parti olarak 2023 hedeflerine sağlam ve emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Milletvekili Erol, “Mağduriyetleri gündeme getirmeye, bıkmadan ve usanmadan devam edeceğim”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını, vatandaşların yaşadığı mağduriyetleri meclis gündeminde getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda yine söz alarak Elazığ’ın sorunlarını mecliste gündeme getiren Erol, yaşanan sorunları bıkmadan, usanmadan ifade edeceğini söyledi.

Gereğini Yaparız

Hakimiyet TV’nin bu haftaki konuğu Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım oldu. Yazarımız Ömer Enes Yılar’ın sorularını yanıtlayan Başkan Yıldırım, Bürokrasinin çözüm odaklı olması gerektiğini vurgulayarak Elazığ’ın zorluk derecesi yükselmiş bir şehir olduğunu, bürokrasinin de buna göre davranması gerektiğini, aksi durumlarda gereğini yapacaklarını söyledi. Elazığ’ın Sulama sorunuyla ilgili de konuşan İl Başkanı Yıldırım, kısa vadede Uluova’da tamamen olmasa da sulama meselesinin bir bölümünün çözüleceğini söyledi.

Yıldırım: “Kırdığımız Gönlün Sahibinin Kapısında Yatmalıyız”

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Partisinin Belediye Başkanlarıyla bir araya geldi.

Mevlüt Or: “Hazar gölümüz mavi bayrak istiyor”

Sivrice ilçesinde Hazar gölünün Mavi Bayrağa kavuşamamasının nedenleri muhalefetinde gündeminde.

HÜDA PAR Genel İdare Kurulunda Elazığ’dan 3 isim yer aldı

HÜDA PAR 4. Olağan Büyük Kongresini yaptı. Genel Başkan İshak Sağlam’ın aday olmadığı kongrede, Avukat Zekeriya Yapıcıoğlu Genel Başkan seçildi.

Şavak ve Beritan Aşireti Meclis Gündeminde

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şavak ve Beritan aşiretlerinin mera sorunlarını TBMM’de gündeme getirdi.

Erol:“Elazığ adaylarının açıklanmasını talep edeceğim”

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP’nin Elazığ’da seçim çalışmalarına başlayacağını belirterek oldukça önemli bir açıklama yaptı.

DYP İl Başkanlığına Gündoğan Atandı

Doğru Yol Partisi İl Başkanlığı görevine atanan Fethi Gündoğan, seçimlere hazır olduklarını söyledi.

Işıkver:"Memleketimizin Huzurunun Bozulmasına Fırsat Vermeyeceğiz"

Sözcü Gazetesi’nde yayımlanan ve Elazığ’da alevi bir vatandaşın evinin fişlendiği iddia edilen haber sonrası CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve MHP İl Başkanı Semih Işıkver’den ‘provokasyon’ açıklaması geldi.

Aktağlı’dan Esnaf ve Ticaret Odalarına Çağrı

Büyük Birlik Partisi Elazığ İl Başkanı Emrah Aktağlı Koronavirüs nedeniyle uygulanacak olan 17 günlük tam kapanma hakkında açıklamalarda bulundu.

Ağar, Ak Parti Marmara Bölge Koordinatörlüğüne Atandı

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’a yeni görev verildi.

Elazığ Siyaseti’nin Tarihi ve İz Bırakanlar

23 Nisan 1920 tarihinde kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çatısı altında 66 hükümet kuruldu, on binlerce milletvekili seçim bölgelerini Meclis’te temsil etti.

Dağhan: “Şantajcıların gönlü alındı”

Dün görevinden alınan Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, sürecin nasıl geliştiğine dair açıklama yaptı. Dağhan, parti içi darbe yaşadıklarını ve Genel Merkezin de şantajcıların gönlünü almak için böyle bir adım attığını ifade etti.

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Değişti

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan görevden alındı. Yeni Başkan ise Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kangal oldu.

Kasım Ayındaki Çağrımızdan Sonra Komisyonun Ziyareti Anlamlıdır

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,“TBMM Deprem Araştırma Komisyonunun, Elazığ’daki sorunların tesbitiyle ilgili ilimizde inceleme yapacak olması anlamlıdır.”dedi.

Erol: Elazığ'dan hiç bakan atanmadı

Ak Parti Tunceli İl Kongresine katılma üzere ilimize gelen AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, konuşmalarında değindikleri aynı konu ile pişti oldular.

Toplam 80 haber.