Sağlık

Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor
Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık'a teşekkür etti Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür etti
'Gebe Okulu' Online Uzaktan Eğitime Başladı “Gebe Okulu” Online Uzaktan Eğitime Başladı
Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı
Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı
Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:'mutlaka aşınızı yaptırın' Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:“mutlaka aşınızı yaptırın”
Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı
Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor
Prof. Dr. Göktaş, hastanede görev yapan öğretim üyeleriyle bir araya geldi Prof. Dr. Göktaş, hastanede görev yapan öğretim üyeleriyle bir araya geldi
Başhekim Kaygusuz: 'İstifa Yok' Başhekim Kaygusuz: ‘İstifa Yok’
Prof. Dr. Açık: 'Sigara içme yaşı 15'in altına düştü' Prof. Dr. Açık: “Sigara içme yaşı 15’in altına düştü”
Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kadrosunu Güçlendiriyor Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kadrosunu Güçlendiriyor
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları aşı olmaya davet etti İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları aşı olmaya davet etti
Elazığ Acil Sağlık Hizmetleri Filosu Güçlenmeye Devam Ediyor Elazığ Acil Sağlık Hizmetleri Filosu Güçlenmeye Devam Ediyor
Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kuruldu Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kuruldu
Elazığ'da Huzurevleri ve Bakımevlerine Yönelik Aşı Uygulaması Başladı Elazığ’da Huzurevleri ve Bakımevlerine Yönelik Aşı Uygulaması Başladı
Covid – 19 Aşı Uygulamasında Sağlık Çalışanı Statüsüne Alınmayan Veteriner Hekimler Tepkili Covid – 19 Aşı Uygulamasında Sağlık Çalışanı Statüsüne Alınmayan Veteriner Hekimler Tepkili
Elazığ'da Covid- 19 Aşı Uygulaması Konulu Başhekimler Toplantısı Düzenlendi Elazığ’da Covid- 19 Aşı Uygulaması Konulu Başhekimler Toplantısı Düzenlendi
Elazığ'da Covid-19' un Araştırılmasına Yönelik Kesitsel Taramalar Yapılacak Elazığ’da Covid-19’ un Araştırılmasına Yönelik Kesitsel Taramalar Yapılacak
Sağlık Haberleri

Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor

Fethi Sekin Şehir Hastanesinde hastalara, beslenme ve diyet konularında danışmanlık hizmetleri sunan, Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği hizmetlerine devam ediyor.

Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür etti

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, Korona virüs salgını başta olmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne desteklerini esirgemeyen ve gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında yer alan Elazığ Valisi Erkaya YIRIK’ a teşekkür etti.

“Gebe Okulu” Online Uzaktan Eğitime Başladı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Gebe Okulu eğitimleri COVİD 19 Pandemisi nedeni ile online olarak başladı.

Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, tüm ülkede olduğu gibi Elazığ’da da yeniden tırmanışa geçen COVİD-19 salgınına karşı vatandaşları uyararak, pandemiden korunmanın temel kuralı olan Maske, Mesafe ve temizliği elden bırakmamalarını istedi.

Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet veren “Yürüme Robotu” ünitesi yeniden hasta kabul etmeye başladı. Pandemi dolasyısıyla ara verilen Robotik Yürüme terapilerine salgın şartları kapsamında gerekli önlemler alınarak yeniden başlandı.

Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:“mutlaka aşınızı yaptırın”

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, bütün sağlık kurumlarında aşı uygulamasının devam ettiğini belirterek, aşı sırası gelen vatandaşların konuya gerekli hassasiyeti göstererek mutlaka aşı olmalarını istedi.

Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz,özel randevu sistemi hakkında açıklama yaptı.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Risk Değerlendirme Haritasında Elazığ’ın orta riskli iller arasında yer almasının sevindirici olduğunu belirterek, kontrollü normalleşme döneminde tedbirlerin elden bırakılmaması konusunda vatandaşları uyardı.

Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor

Covid 19 pandemisi sürecinde ayrı bir önem kazanan yoğun bakım üniteleri bakımından ülkemiz pek çok ülkeden daha donanımlı olarak ön plana çıktı.

Prof. Dr. Göktaş, hastanede görev yapan öğretim üyeleriyle bir araya geldi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Üniversite Hastanesi’nde bölümleri gezerek, öğretim üyeleriyle bir araya geldi.

Başhekim Kaygusuz: ‘İstifa Yok’

Fırat Üniversitesi Başhekimi İrfan Kaygusuz, 42 hemşirenin istifa ettiği yönündeki iddiaları yanıtladı.

Prof. Dr. Açık: “Sigara içme yaşı 15’in altına düştü”

Dünya genelinde her on gençten biri tütün ya da tütün ürünü kullanıyor, bu gençlerden en az yarısında da bağımlılık gelişiyor. Sağlığı Geliştirme ve Sigara ile Mücadele Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, 9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada Türkiye’de de sigara içme yaşının 15’in altına indiğine dikkat çekerek, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi sigaranın zararları konusunda bilinçlendirmeli ve sigaraya kolayca ulaşmalarının önüne geçmeliyiz” dedi.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi Kadrosunu Güçlendiriyor

Elazığ ve bölgeye kaliteli sağlık hizmetleri sunmayı bir ilke olarak benimseyen Şehir Hastanesine atanan asistan doktor görevine başladı.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları aşı olmaya davet etti

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, aşılama takviminde toplumun geneline geçiş aşaması olarak bilinen COVİD-19 aşı uygulamasının 3.adımının 80 ve üzeri yaş grubuna yönelik başladığını belirterek, vatandaşları aşı konusunda duyarlı olmaya davet etti ve mutlaka aşı olmalarını istedi.

Elazığ Acil Sağlık Hizmetleri Filosu Güçlenmeye Devam Ediyor

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri filosunu güçlendirmek üzere Sağlık Bakanlığı tarafından ilimize gönderilen 4 adet 4x4 tam donanımlı ambulanslar teslim alınarak, hizmete sunuldu.

Covid-19 Aşı Bilgilendirme Masası Kuruldu

Tüm ülkede olduğu gibi Elazığ’da da başlatılan Covid-19 Aşılma programı hakkında vatandaşlardan gelen yoğun soru ve bilgi talebi üzerine İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “ Covid -19 Aşısı Bilgilendirme Masası” kuruldu.

Elazığ’da Huzurevleri ve Bakımevlerine Yönelik Aşı Uygulaması Başladı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, Elazığ’da sağlık çalışanlarına yönelik devam eden ve bu günden itibaren öncellikli kişi ve yaş grupları için başlayacak olan aşı programı hakkında açıklama yaptı.

Covid – 19 Aşı Uygulamasında Sağlık Çalışanı Statüsüne Alınmayan Veteriner Hekimler Tepkili

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’e karşı ülkemizde aşı çalışmaları başlarken, öncelikli ve riskli gruplara ilk doz aşılar yapılmaya başlandı.

Elazığ’da Covid- 19 Aşı Uygulaması Konulu Başhekimler Toplantısı Düzenlendi

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, başkanlığında olmak üzere Elazığ’daki Kamu, Üniversite ve özel hastane başhekimlerinin katıldığı Covid-19 Aşı Uygulaması ve Aşı Odaları konulu bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplam 54 haber.