Sağlık

Hizmet İçi Eğitimler Hız Kesmeden Devam Ediyor Hizmet İçi Eğitimler Hız Kesmeden Devam Ediyor
Enfeksiyon Kontrol Komitesi Tarafından Eğitim Düzenlendi Enfeksiyon Kontrol Komitesi Tarafından Eğitim Düzenlendi
Başhekim Prof.Dr.Erol Keleş: 'Maskelerden Kurtulmaya Az Kaldı' Başhekim Prof.Dr.Erol Keleş: “Maskelerden Kurtulmaya Az Kaldı”
Mobil Çocuk Eğlence Dolabı Çocukların Hizmetinde Mobil Çocuk Eğlence Dolabı Çocukların Hizmetinde
Yarı Açık Psikiyatri Servisi Hizmete Açıldı Yarı Açık Psikiyatri Servisi Hizmete Açıldı
Şehir Hastanesi 3.'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim' Programı Tamamlandı Şehir Hastanesi 3.'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim' Programı Tamamlandı
Şehir Hastanesine Duyulan Memnuniyet Oranı Artmaya Devam Ediyor Şehir Hastanesine Duyulan Memnuniyet Oranı Artmaya Devam Ediyor
Covıd-19  Aşı İkna Timleri Görev Başında Covıd-19 Aşı İkna Timleri Görev Başında
Psikososyal Destek Hattı Hizmet Vermeye Devam Ediyor Psikososyal Destek Hattı Hizmet Vermeye Devam Ediyor
Prof. Dr. Erol Keleş, Pandeminin Kahramanlarını Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı Prof. Dr. Erol Keleş, Pandeminin Kahramanlarını Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı
Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor
Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık'a teşekkür etti Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür etti
'Gebe Okulu' Online Uzaktan Eğitime Başladı “Gebe Okulu” Online Uzaktan Eğitime Başladı
Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı
Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı
Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:'mutlaka aşınızı yaptırın' Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:“mutlaka aşınızı yaptırın”
Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı
Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor
Prof. Dr. Göktaş, hastanede görev yapan öğretim üyeleriyle bir araya geldi Prof. Dr. Göktaş, hastanede görev yapan öğretim üyeleriyle bir araya geldi
Sağlık Haberleri

Hizmet İçi Eğitimler Hız Kesmeden Devam Ediyor

F.Ü Hastanesi Eczanesi çalışanlarına “İlaç yönetimi kalite standartlarına ilişkin eğitimi” verildi.

Enfeksiyon Kontrol Komitesi Tarafından Eğitim Düzenlendi

Fırat Üniversitesi Hastanesi Kontrol komitesi hemşiresi Fatma Türkmen tarafından Yoğun Bakım Çalışanlarına “Hastane Enfeksiyonlarının Önlenmesi” konulu bir eğitim sunumu yapıldı.

Başhekim Prof.Dr.Erol Keleş: “Maskelerden Kurtulmaya Az Kaldı”

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde günde iki bin kişiye koronavirüs aşısı yapılıyor. Hastanenin aşılama ile rekor kırdığını ifade eden başhekim Prof. Dr. Erol Keleş, maskesiz günlerin yakın olduğunu söyledi.

Mobil Çocuk Eğlence Dolabı Çocukların Hizmetinde

Fethi Sekin Şehir Hastanesinde tedavi gören çocuklar için kitap ve oyuncak dolabı hazırlandı.

Yarı Açık Psikiyatri Servisi Hizmete Açıldı

Ülkemizin sağlık alanındaki vizyon projelerinden olan ve 1 Ağustos 2018 tarihinde hizmete açılan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi , ilimize ve bölgemize katkı sunmaya devam ediyor.

Şehir Hastanesi 3.'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim' Programı Tamamlandı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi 3.'Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim' programı tamamlandı.

Şehir Hastanesine Duyulan Memnuniyet Oranı Artmaya Devam Ediyor

Bölgenin sağlık alanındaki öncü kurumlarından olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, Elazığ depremi ve pandemi sürecinde sağlık hizmetleri sunumunda büyük katkılar sundu. Hastanenin fiziki ve donanımsal yapısı sayesinde pandemi sürecinde bir yandan pandemi ile mücadele edilirken diğer taraftan rutin sağlık hizmetlerinin sunumuna sorunsuz bir şekilde devam edilebiliyor.

Covıd-19 Aşı İkna Timleri Görev Başında

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, aşılanacak kişiler listesinde olmasına rağmen şimdiye kadar aşılarını yaptırmayan vatandaşları ikna etmek üzere “Aşı İkna Timleri” kuruldu.

Psikososyal Destek Hattı Hizmet Vermeye Devam Ediyor

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, yeni tip koronavirüs ile mücadelede sağlık çalışanları ve sosyal izolasyon nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların kaygı ve streslerini en aza indirebilmek için Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan "Psikososyal Destek Hattı" nın hizmet vermeye devam ettiğini söyledi.

Prof. Dr. Erol Keleş, Pandeminin Kahramanlarını Ziyaret Ederek Bayramlarını Kutladı

Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erol Keleş, pandeminin kahramanı sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği Hizmetlerine Devam Ediyor

Fethi Sekin Şehir Hastanesinde hastalara, beslenme ve diyet konularında danışmanlık hizmetleri sunan, Beslenme, Diyet ve Obezite Polikliniği hizmetlerine devam ediyor.

Prof. Dr. Cahit Polat, Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür etti

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, Korona virüs salgını başta olmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne desteklerini esirgemeyen ve gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında yer alan Elazığ Valisi Erkaya YIRIK’ a teşekkür etti.

“Gebe Okulu” Online Uzaktan Eğitime Başladı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde Gebe Okulu eğitimleri COVİD 19 Pandemisi nedeni ile online olarak başladı.

Prof. Dr. Cahit Polat, Covid-19 salgını için vatandaşları uyardı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, tüm ülkede olduğu gibi Elazığ’da da yeniden tırmanışa geçen COVİD-19 salgınına karşı vatandaşları uyararak, pandemiden korunmanın temel kuralı olan Maske, Mesafe ve temizliği elden bırakmamalarını istedi.

Robotik Yürüme Ünitesi Yeniden Hizmete Başladı

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet veren “Yürüme Robotu” ünitesi yeniden hasta kabul etmeye başladı. Pandemi dolasyısıyla ara verilen Robotik Yürüme terapilerine salgın şartları kapsamında gerekli önlemler alınarak yeniden başlandı.

Covid-19 aşı sırası gelen vatandaşlara çağrı:“mutlaka aşınızı yaptırın”

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, bütün sağlık kurumlarında aşı uygulamasının devam ettiğini belirterek, aşı sırası gelen vatandaşların konuya gerekli hassasiyeti göstererek mutlaka aşı olmalarını istedi.

Fırat Üniversitesi Hastanesinden Önemli Açıklama

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz,özel randevu sistemi hakkında açıklama yaptı.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat,vatandaşları uyardı

Elazığ İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, COVİD-19 salgını ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Risk Değerlendirme Haritasında Elazığ’ın orta riskli iller arasında yer almasının sevindirici olduğunu belirterek, kontrollü normalleşme döneminde tedbirlerin elden bırakılmaması konusunda vatandaşları uyardı.

Şehir Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Tüm Bölgeye Hizmet Ediyor

Covid 19 pandemisi sürecinde ayrı bir önem kazanan yoğun bakım üniteleri bakımından ülkemiz pek çok ülkeden daha donanımlı olarak ön plana çıktı.

Toplam 64 haber.