Magazin

Cansever ve Mahmut Görgen’i buluşturan proje “Özür Diliyorum”

ABONE OL  

Yaptığı müziklerle her yaştan dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran arabesk müziğin usta ismi Cansever, Z jenerasyonunu yakalamak için farklı soundlar yapmaya devam ediyor.

Son olarak projeleriyle dikkat çeken genç aranjör ve DJ Mahmut Görgen’le bir ortaya gelen Cansever, “Özür Diliyorum” isimli müziğinin aranjesini Görgen’e emanet etti. Mahmut Görgen Deep House şekliyle tekrar aranje ettiği ve farklı bir yorum kattığı müzikle ilgili olarak; “Cansever ablayla bu türlü bir projede yer almak benim için gurur verici. Uzun bir müddettir üzerinde çalıştığımız Özür Diliyorum projesinin bilhassa gençler tarafından da sevileceğinden eminim. Yaz için Cansever ablamla hoş bir hit yaptık, artık müzikseverlere emanet” sözlerine yer verdi.

Cansever ise: “Ben bugüne kadar kıyafetlerimle değil daima sesimle hayranlarımla buluştum. 7’den 77’ye her beşere hitap edecek müzikler üretmeye çalışıyorum, müzik kesimindeki farklı usulleri daima takip ediyorum. Mahmut kardeşimin başarılı işlerine şahit oldum ve bu müziğimi kendisine emanet ettim, kusursuz bir iş çıkardı. Dinleyenlerin hayran kalacağına eminim.” formunda konuştu.

Kelam ve müziğinde Cansever, aranjesinde ise Mahmut Görgen imzası taşıyan “Özür Diliyorum” isimli müzik 10 Mayıs’ta Warble Medya etiketiyle tüm dijital platformlarda, görüntü klibiyle de Netd youtube kanalında müzikseverlerle buluşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı