Magazin

Kerem Bürsin, Sanat ve Teknoloji Zirvesi’ndeydi

ABONE OL  

Ünlü oyuncu ve Yuvam Dünya Elçisi Kerem Bürsin, goodspaces’da, ARKA & TECH for GOOD SUMMIT 2022 kapsamında gerçekleştirilen ‘Sanat ve Teknoloji Zirvesi’nde konuşmacılar ortasında yer aldı.

ARKA & TECH for GOOD SUMMIT 2022’nin bir modülü olan sürdürülebilirlik üzerine gerçekleşen sohbette, Verda Özer moderatörlüğünde, Yuvam Dünya İdare Şurası Lideri Kıvılcım Pınar Kocabıyık ve Yuvam Dünya Bilim Şurası Lideri Prof. Dr. Levent Kurnaz da kelam aldı. Kerem Bürsin şunları söyledi; “Sürdürülebilirlik başlığını hayatımızın her alanına taşımamız gerek. Birey olarak hayat formumuzu değiştirirken etrafımızdan de farkındalığı artıracak taleplerde bulunmamız gerek.

Örneğin biz oyuncular setlerde kullanılan plastik kullanımını azaltma talebiyle yapımcılarla iş birliği yapabiliriz. Ya da markalarla olan her iş birliğimizde etrafa katkı sağlayacak uygunluklar talep edebiliriz. Sürdürülebilir bir dünya ismine her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum, bu mevzuya odaklanmaya başladıkça bilmediğimiz onlarca şey olduğunu görüyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı