Milletvekili Demirbağ Baskili Ziyaret Etti

TBMM Görüşmelerinden geriye kalan tüm zamanın büyük bir kısmını memleketi Elazığ'da hemşerileriyle geçirmeye gayret gösteren AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Baskil ilçesindeydi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Pandemi sürecinde kontrollü sosyal hayat kuralları çerçevesinde dikkat ederek Elazığ’da bulunan tüm ilçeleri gezmeye devam eden Milletvekili Demirbağ Baskil ilçesinde esnaf ve vatandaşların yanı sıra köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

DEMİRBAĞ’A KALABALIK BİR HEYET EŞLİK ETTİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın Baskil ilçesindeki ziyaretinde kendisine Baskil Kaymakamı Sami Yılmaz, İl Genel Meclisi Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, İl Özel İdaresi Sekreter Yardımcısı Murat Okubay, Afat İl Müdürü Osman Pıhtılı, TEİAŞ Bölge Müdürü Ahmet Sanaç ve İl Genel Meclis üyeleri de eşlik etti.

İLK DURAK AŞAĞI KULUŞAĞI KÖYÜ

Milletvekili Demirbağ, Baskil ilçesindeki temaslarının ardından ilk olarak Aşağı Kuluşağı Köyü’nde Zeve bölgesi köylerinin muhtarları ile bir araya geldi.

Ziyaretle alakalı bir değerlendirme yapan Milletvekili Demirbağ; “Burada verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini” ifade ederek şöyle konuştu:“Gezimizin ilk durağı Zeve köyü. Zeve bölgesindeki muhtarlarımızla bir araya geldik. Oldukça geniş katılımlı, verimli bir toplantı oldu. Toplantının başında da ifade etmiştim. Beraberimizde kaymakam bey, il genel meclis başkanımız, özel idare genel sekreter yardımcımız, AFAD müdürümüz arkadaşlarla hep beraber geldik buraya. Tabi Bekir Bey’de bölge insanı olarak burada, aramızda. Bütün muhtarlarımızla çok güzel bir toplantı oldu. Onlarla gerek köylerle ilgili gerek bölge ile ilgili sorunları dile getirdiler. Onlarla ilgili arkadaşlarımızla birlikte not aldık. Kaymakam Bey’de sağ olsun. İnşallah el birliği ile imkan ölçüsünde bunları çözmeye gayret edeceğiz.Buradan da inşallah biraz sonra sahille geçeceğiz, sahil bölgesindeki muhtarlarımızla bir araya geleceğiz.”dedi.

İKİNCİ DURAK SAHİL YÖRESİ

Milletvekili Demirbağ ve beraberindeki heyet Zeve bölgesinin ardından Baskil Sahil yöresine geçerek burada muhtarlarla bir araya geldi.

Kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakalarından dolayı yöre halkına teşekkür eden Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Allah kendilerinden razı olsun. Çoğu da bizim geçmişte dostluğumuz olan, birlikte çalıştığımız insanlar” diyerek sözlerine şöyle devam etti:“Geçmişte buralarda kontrolörlük yaptık, burada sahil sulamalarında, diğer köylerde çalışmalarımız oldu. Hepsi dostluğumuz olan insanlar. Allah hepsinden razı olsun. Kendilerini dinledik. Gerek depremle ilgili AFAD Müdürümüzü bilgilendirdik, gerekse özel idare ve diğer birimlerle ilgili elektrik olsun, farklı konularda taleplerini ve sıkıntılarını ilettiler. Bürokrat arkadaşlarımızla görüştük. Yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Oldukça da verimli geçiyor toplantılar. Ben iki bölgede de Baskil ve halkına, muhtarlarına teşekkürlerimi arz ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.”dedi.

AĞIN VE KEBAN’I ZİYARET EDECEĞİZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Pandemi sürecinde kontrollü sosyal yaşam kurallarına riayet ederek, hemşehrileriyle buluşmaya devam edecek. Pazartesi’Ağın ve Keban’a uğrayacaklarını” söyleyen Demirbağ, “15 gün sonra tekrar gelip uğrayamadığımız yerleri de ziyaret edeceğiz.” dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN