Spor

Büyükşehir Okçuları 7 Altın 3 Gümüş Madalya Kazandı

ABONE OL  

Muğla Büyükşehir Belediyesi okçuları Antalya’da düzenlenen Okçuluk Türkiye Kupası yarışlarında 7 altın 3 gümüş madalya kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi okçuları katıldıkları turnuvalarda gayesi 12’den vurarak altın madalya kazanmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Okçuları son olarak Antalya’da düzenlenen Türkiye Kupası 2’nci ayak yarışlarına katıldı.

Müsabakaya 577 Sportmen Katıldı

Türkiye Okçuluk Federasyonunun faaliyet programında yer alan tertip, 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde büyükler klasik ve makaralı yay kategorilerinde toplamda 577 atletin iştirakiyle gerçekleştirildi. Antalya’da düzenlenen turnuvada Muğla Büyükşehir Belediyesi okçuları 7 altın ve 3 gümüş madalya kazanarak büyük bir muvaffakiyete imza attılar.

7 Altın 3 Gümüş Madalya Kazandılar

Antalya’da düzenlenen turnuvada Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuları büyük bir muvaffakiyete imza attılar. Büyükşehir okçularından Songül Lök büyükler kategorisinde kişiselde ve gençler kategorisi kişiselde olmak üzere 2 altın madalya kazandı.

Turnuvada Büyükler Kategorisinde Emircan Haney ve Songül Lök’ten oluşan karışık ekip birinci olarak altın madalya kazandılar. Büyükler kategorisinde Songül Lök, Hazal Burun ve Ceyda Kömür’den oluşan bayan grup altın madalya kazanarak birinci oldu.

Antalya’da düzenlenen turnuvada ayrıyeten gençler kategorisinde Songül Lök, Hazal Burun ve Ceyda Kömür’den oluşan bayan kadro ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldular. Songül lök ve Emircan Haney 16-22 Mayıs 2022 tarihleri ortasında 2022 Dünya Kupası 2. Ayak Karşılaşmaları için Güney Kore’de gayret edecekler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı