Toprak, başkanlığı bırakıyor

2014 yılında kurulan ve TFF 3. Lig'de mücadele eden Elazığ Belediyespor'un kurucu başkanı Ahmet Toprak, kulüpte bir bayrak değişimi yaşanacağını açıkladı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2014 yılında Elazığ amatöründen kurulan ve uzun yıllardır TFF 3. Lig’de ilimizi başarıyla temsil eden Elazığ Belediyespor’da başkan Ahmet Toprak, görevi bırakmaya hazırlanıyor. Karakoçanlı iş adamı ve Karakoçangücü Başkanı Tuncay Kaymak’la ön anlaşma sağladıklarını kaydeden Başkan Toprak, “Kesin mutabakatın ardından yeni başkan ve yönetimle gerekli açıklamaların yapılacağını söyledi.

“ELAZIĞ BELEDİYESPOR DAHA İYİ YERLERE GELECEKTİR”
2014 yılında kurdukları kulübü bugüne kadar alınlarının akıyla getirdiklerini kaydeden Toprak, “Son 3-4 yıldır sürekli lanse ettiğim üzere bu kulübü kim daha iyi yönetecekse, idare edecekse ve yukarılara götürecekse biz kulübü devretmeye hazırız dedik. Elazığ Belediyespor, Türkiye’de 5. profesyonel sezonuna girecek. Ligde kalıcı ve kurumsal bir kulüptür. Türk futbolunda yeri olan bir kulüptür. Bu takımın güveni ve itibarı vardır. Bugüne kadar en iyisini yapmaya çalıştık. Her zaman söyledim devretmeye hazırım kim daha iyisini yaparsa diye. Bazı görüşmelerimiz var kulübü devretmek adına. Karakoçanlı hemşerimiz Tuncay Kaymak Bey ve 2. Başkan Serkan Gündoğdu Bey ile görüşmelerimiz var. Ön mutabakata vardık. Olağanüstü kongre sürecimiz olacak. Elazığ Belediyespor’un bundan sonraki süreçte daha iyi yerlere geleceğini, daha ciddi bir seyirci desteği ile mücadele edeceğini düşünüyorum. Dediğimiz gibi ön protokolümüz tamamlandı. Anlaşmamız tamamlandığında yeni başkanımızla, yeni yönetimimizle çıkıp açıklamamızı yapacağız” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN