Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şubesi Sugözü Ve Aksaray Mahallesindeydi

Türk Kadınlar Konseyi Derneği Elazığ Şube Başkanı 'Prof.Dr.Sema Temizer Ozan,Su Gözü Mahallesini ziyaret etti. Temizer Ozan yaptığı açıklamada'Türkiye'nin en genç muhtarı Seda Gündoğdu' dan mahalle ve ihtiyaç sahipleri hakkında bilgi alan ekibimiz Corona tehtidi gölgesinde, sosyal mesafeye dikkat ederek halkın gereksinimlerine yardımcı oldu'dedi.

PAYLAŞ

Muhtar Seda Gündoğdu ise  yaptığı açıklamada “Deprem felaketi ve salgın” sonucu şehirden adeta kaçanların  mahalle nüfusunu yaklaşık 5 katına çıktığını söyledi.


Temizer Ozan”Ekibimizle Aksaray mahallesine de gidip dağıtımlarımıza devam ettik,  bölgede çok fazla yardıma ihtiyacı olan ailelerin varlığını tesbit edip bir kez daha gelmek üzere mahalleden ayrıldık. Ayrıca depomuza gelen birçok Elazığ’lıya da yardımda bulunduk”dedi.

 Temizer Ozan,konseyimizi Ramazan ayında da yalnız bırakmayan Aksaraylı Girişimci Kadınlar Derneği  Başkanı Sayın Hatice Şahineroğlu’na , TKKD Trabzon Şubesi Başkanı Çağla Sonat’a , TKKD Ankara Gölbaşı Şubesi başkanı Prof:dr. Mithat Melen’e ve arkadaşlarına Elazığ Şubesi adına yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN