Türkoğlu, Elazığ Belediyesi Basketbolcularını kutladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, pandemi sürecinde antrenmanlarını evden sürdüren Elazığ Belediyesi Basketbol Takımı'nı tebrik etti

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Belediyesi Basketbol Kulübü sporcuları, pandemi sürecinde Hayat Eve Sığar sloganıyla antrenmanlarını evlerinden sürdürdü.
Sporcular, pandemi süreci içerisinde ‘Hayat Eve Sığar’ farkındalığına destek vererek antrenörler tarafından verilen antrenman programlarını evlerinde uyguladı. Bu kapsamda gerçekleştirdikleri antrenman görüntülerini Türkiye Basketbol Federasyonu ile paylaşan sporcular, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından tebrik edildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu imzasının yer aldığı tebrik mesajında, “2019-2020 sezonunda yaşanan pandemi sürecinde gösterdiğiniz özveri yeniden sahalarda buluşacağımız sağlıklı günler için heyecanımızı yüksek tutuyor. Basketbola olan sevginizi ve inancınızı asla kaybetmeyeceğinize inanıyor, spor dolu bir gelecek diliyorum”’ ifadelerine yer verildi.

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise; “Elazığ Belediyespor Basketbol Kulübü sporcularımız, koronavirüs önlemleri kapsamında geçtiğimiz aylarda uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması döneminde kendilerine verilen antrenman programlarını evlerinde eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmişlerdir. Sporcularımız bu anlamlı çalışmalarının karşılığında Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu tarafından tebrik edilmiştir. Elazığ Belediyesi olarak sporcularımıza başarılar diler, ilgi ve alakalarından dolayı TBF Başkanı Sayın Hidayet Türkoğlu’na teşekkürlerimizi sunarız.” denildi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN