Yerel

Kamu-Der’den yılın başkanı ödülü Kütahya’ya

ABONE OL  

Kütahya Belediye Lideri Prof. Dr. Alim Işık, Türkiye Kamu Çalışanları Derneği (KAMU-DER) tarafından düzenlenen ödül programında ‘yılın en başarılı belediye başkanı’ mükafatını aldı.

KÜTAHYA (İGFA) – Kamu Vazifelileri ve Çalışanları Derneği Genel Başkanlığı (KAMU-DER) tesirli bir saha çalışması yürüterek yılın belediye liderlerini seçti.

Bu çalışmaya nazaran hayata geçirilen yatırımlar, toplumsal projeler ve vatandaş memnuniyeti araştırmalarına nazaran Belediye Lideri Prof. Dr. Alim Işık, yılın belediye lideri seçildi.

Daha evvelki yıllarda da Kamu-Der tarafından bir sefer yılın milletvekili, 2019 yılında da yılın lideri mükafatına layık görülen Lider Işık, kendisinin Kamu-Der’den aldığı üçüncü olduğunu belirterek, “Aslında misyonumuzu yapıyoruz lakin tabi bu türlü onurlandırılmak bizi daha çok kamçılıyor. Birinci ödülümü milletvekili iken yılın milletvekili olarak almıştım. İkinci ödülümü 2019’da yılın belediye lideri olarak aldım. 2022 yılında Rabbim bir kere daha nasip etti. Bu mükafata bizi layık görenlere teşekkür ediyorum. Mükafatı, tüm belediye çalışanlarımız ve hemşehrilerimiz ismine almanın onurunu yaşıyorum” diye konuştu.

Ödül merasimine; Aile ve Siyasetler Bakan Yardımcısı Fatma Öncü, milletvekilleri, büyükşehir, vilayet, ilçe belediye liderleri, Kamu-Der Genel Lideri Cevdet Baştuğ ile işadamları katıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı