Yılmaz:'Hizmetlerimiz sürecek'

Şehrin her geçen gün gelişen ve değişen beldesi Yurtbaşı'nda belediye hizmetleri göz dolduruyor. Göreve geldiği günden bugüne belde sakinlerinin mutluluğunu esas alan çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, yaptıkları hizmetleri ile vatandaşların rahat bir hayat yaşamalarını sağladıklarını ifade etti.

PAYLAŞ

BELDEMİZİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Yaptıkları hizmetler ile ilgili açıklamalarda bulunan  Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz,’’Şehirleri şehir yapan en önemli unsurlardan birisi de meydanlarıdır. Modern belediyeciliğin en büyük özelliklerinden olanı da çevreye vermiş olduğu duyarlılıktır. Bizde  beldemizi yapmış olduğumuz yeni meydanlar ile  geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm beldemize hayırlı uğurlu olsun.”dedi. 

YURTBAŞININ GARAJ İHTİYACINI GİDERİYORUZ

Yılmaz,“ Yurtbaşı belediyemizin yıllardır büyük bir gereksinimi olan Garaj ihtiyacını gidermek için, temel atma çalışmalarına başladık, tüm birimlerin,tam teşekkül halinde hizmet yapacağı son derece Modern yeni Garaj binamız en kısa sürede Yurtbaşı halkının hizmetinde olacak.”diye ifade etti.

CORONAVİRÜS İLE MÜCADELEMİZ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Yasin Yılmaz,“Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs  ile mücadele etmek için belediyemizin tüm birimlerini bu virüs ile mücadele etmeleri için görevlendirmiş bulunuyoruz.Tüm halkımız müsterih olsun, kurallara uyup evde kaldığınız sürece biz bu virüsü sokaklarımızı sürekli dezenfekte ederek beldemizi ve tüm halkımızı bu salgından uzak tutacağız.”dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN