Zafer Yetiş, koronavirüsü yendi

6 Ağustos'ta Korona virüse yakalanan ve tedavi gören Elazığspor Futbol Şube Sorumlusu Zafer Yetiş, aradan geçen 19 günün ardından sağlığına kavuştuğunu açıkladı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs kabusunun kurbanlarından olan ve 6 Ağustos’ta halsizlik gerekçesiyle başvurduğu Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde testi pozitif çıkarak tedavisine başlanılan Zafer Yetiş’ten sevindirici haber geldi. Hastalığının bir kısmını hastanede, bir kısmını da evinde ailesi ile birlikte izole olarak geçiren Yetiş, vücudunun yeniden antikor üretmeye başladığını ve sağlığına kavuştuğunu duyurdu.

“BU HASTALIĞI HAFİFE ALMAYIN”
Hastalık sürecini Hakimiyet Gazetesi’ne değerlendiren Zafer Yetiş, “Ne kadar hafif semptomlar göstersem de bu hastalık hiç hafife alınacak bir hastalık değil. Hastanede solunum cihazına bağlı kalmak, sürekli o sesi duymak dahi insanın ömründen ömür götürüyor. Allah kimseye yaşatmasın bunu. Elazığ’da da son günlerde vakalar artıyor. Vatandaşlarımızdan benim istirhamım lütfen bu hastalığı ciddiye alsınlar. Bu işin şakası yok. Sağlıkçılarımızın söylediği tüm şeylere dikkat etsinler. Maske, mesafe ve hijyen çok önemli. Allah’ın takdiriyle hem benim, hem de ailemin durumu gayet iyi. Bu süreçte bizim için kaygılanan ve arayıp soran herkesten Allah razı olsun” dedi.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN